.

Лаптоп SATA Хард Диск Драјвер HDD конектор за DELL Vorstor V3300 V3400 V3500 Џек Порта Socket
Гледање

Лаптоп Sata Конвертор Адаптер HDD Конектор Приклучок за DELL Vorstor V3300 V3400 V3500Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За DELL Vorstor V3300 V3400 V3500 Серија Лаптоп.Неоригинални, модифицирани конектор Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x HDD Конектор Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

DEN 384.00
50pcs Сина Мачка 6 rj45 приклучок cat6 мрежен приклучок за rj45 приклучок сплит тип 8P8C stp метал заштитените модуларен терминали HY1532
Гледање

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.ова е заштитен cat6.се користи за rj45 етернет кабел на 23awg или 24awg.дијаметарот на дупката е 1.09 mm.Боја : Crystal,Сина.Количина : 50pcs.(САМО RJ45 Приклучок,НЕ се вклучуваат Кабел,Капи и Crimper.)

DEN 613.00 863.52
Нови оригинал, ЗА ASUS F551 X551C X551CA X551M D550M ( Лаптоп ) Lcd Кабли LVDS Кабли Lcd Видео Екран
Гледање

Известувања1 услуга време е Пон да Седна 9 : 00 да 19 : 002 олово време : 12 работни дена3.гаранцијата е 60 дена, валидно од вас добиле производи4.се враќа мора да го задржи својот изглед како што го добив...

DEN 252.00
TOFOCO Нов Дигитален Аудио Декодер 5.1 Аудио Опрема DTS/AC-3/6CH Дигитален Аудио конвертор LPCM Да 5.1 Аналоген Излез 2.1 DVD PC
Гледање

TOFOCO Нов Дигитален Аудио Декодер 5.1 Аудио Опрема DTS / AC3 / 6 CH Дигитален Аудио конвертор LPCM Да 5.1 Аналоген Излез 2.1 DVD PCОпис : Овој Дигитален Аудио Декодер Користи 24битна аудио DSP, 96 KHz дигитални корисници, и 192 KHz / 24bit ADC и DAC...

DEN 1219.00 1740.96
Европската C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU Германија Кабелот за Напојување КАБИНАТА-ТА-ЕУ
Гледање

Европската+ C15 Schuko машки plug да C15 женски ритам Краток Приклучок Адаптер Кабел За ПРОЗОРЦИ PDU За 100 CM,Германија Кабелот за Напојување

DEN 859.00 954.24
Нов Лаптоп За LENOVO Thinkpad X220 X220I X230 X230I DC Џек Моќ Кабел
Гледање

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

DEN 86.00 96.00
10pcs РКА AV Connector на Аудио Видео Plug AV Приклучок Бакар РКА Штекер Две Дупки Црвени и Бели Дупки позлатени
Гледање

РКА AV Connector на Аудио Видео Plug AV Приклучок Бакар РКА Штекер Две Дупки Црвени и Бели Дупки позлатени температурата на работа опсег : 40 ~ 70 ℃ Оценет оптоварување : DC 50 V 0.2 Контакт отпор : ≤ 0.03 Ω Изолација отпор : ≥ 100 MΩ го Издржат напон : AC 500 V (50 Hz) 1min Пакет содржи : 10pcs

DEN 392.00 559.20
оригиналната за ASUS X205T X205TA USB прекинувач копчето ОДБОР +Кабел X205TA IO DA0XK2PI4C0 тест добар бесплатен превозот
Гледање

оригиналната ЗА ASX205 T X205 TA USB прекинувач копчето ОДБОР +Кабел X205 TA IO DA0 XK2 PI4 C0 тест добар бесплатен превозот

DEN 1046.40
5PCS/10PCS RJ45 Cat5e Информации за Мрежата Модул Конектор Приклучок за Штекер Модул Адаптер
Гледање

Пратката&Плаќање : 1 Ние ќе се испраќаат на парцела во 13 дена откако ќе се направи исплата.И на следните форми на плаќање се прифатени од страна Aliexpress : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.2...

DEN 427.00 427.20
ЗА 14-15 P-P 17-СТР usb аудио одбор DAY11ATB6G0
Гледање

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .ЗА 1415 PP 17СТР usb аудио одбор DAY11 ATB6 G0За нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 581.00 645.12
10pcs RJ45 Женски DB9 RS232 Машки com порта Модуларен Адаптер EXTENDER Нови
Гледање

10pcs RJ45 Женски DB9 RS232 Машки com порта Модуларен Адаптер EXTENDER НовиДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

DEN 432.00 479.52
Оригинален Бренд Нови Одговара Лаптоп За Dell Inspiron 15 7000 7557 7559 DC Џек Моќ Полнење Кабел
Гледање

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

DEN 324.00 360.00
Бесплатен превозот За оригинални За HP G62 G56 CQ62 CQ56 G72 лаптоп со линија моќ интерфејс глава
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 637.00 716.16
Бесплатен превозот За лаптоп NIC интерфејс Мрежен интерфејс Мрежен интерфејс 12-pin 052
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот За HP G7000 COMPAQ A900 C700 Моќ Интерфејс Главата DC301002X00 90W
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 637.00 716.16
Бесплатен превозот За Алтернатива За Леново E49 E49A E49L E49AL NIC Интерфејс За Леново најчесто се користат
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот За Acer 5542 5536 5236 5738G 5738ZG 5738Z Моќ Интерфејс Моќ Глава
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот ОРИГИНАЛНИ ЗА HP COMPAQ G72 CQ72 МОЌ ИНТЕРФЕЈС НАСЛОВОТ 35070SU00-H59-G
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 601.00 675.84
Бесплатен Превозот За DELL Vostro A860 A840 Со Линија Моќ Конектор Насловот Кабел DC ЏЕК
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 601.00 675.84
Бесплатен превозот ОРИГИНАЛНИ За DELL N5050 N5040 M5040 V1550 V1540 Напојување врска глава
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 383.00 430.08
Бесплатен превозот За Acer TravelMate 8372 TM8372 8732 8732 Т Моќ Интерфејс Моќ Глава
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот За ASUS L7200, L7300, L2000 лаптоп хард диск интерфејс хард диск конектор
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 609.00 684.48
Бесплатен превозот За ACER 5420 5620 5220 5610 5310 5610 4320 5710 5220 7220 7620 Со линија моќ конектор нишка главата
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 624.00 700.80
Бесплатен превозот За оригиналната тетратка NIC интерфејс мрежна порта 12-pin со светла 131
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот За asus K53E K53U K53T K53E-BBR1 Лаптоп моќ интерфејс заглавие
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот за Lenovo IdeaPad S10-2C S10-3c мрежна картичка интерфејс мрежна порта 8-пински
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 256.00 287.52
Бесплатен превозот За Samsung X01 X05 X10 X15 X30 M40 хард диск интерфејс хард диск кабел конектор
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 1079.00 1212.00
Бесплатен превозот За оригинални За DELL Latitude E5430 лаптоп моќ конектор за напојување главата 09KHJ3
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 637.00 716.16
Бесплатен превозот За Acer Стремат 4315 4310 4710 4710G 4290 4920 4290G Моќ Интерфејс Заглавие
Гледање

Ние брод на Светот Ние не сме во можност да брод PO Box адреса, мора да се обезбеди Физичка Адреса и Контакт Телефонски Број, Поштенски код (За курир користете само)...

DEN 610.00 685.44