.

Jemmin 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените За Коктел Забава Со Врвен Квалитет Кристално Декорација За Обетки Ѓердан Сет
Гледање

Материјал : Сребро 925, Имитира ДијамантВклучува : 1 пар Обетки+ 1 парче Ѓердан Синџир

DEN 923.00 1398.72
Злато Боја Свадба Накит Сетови За Свадба Кристал Ѓердан Ѓердани Обетки Прстен Хривнија Дубаи Накит Додатоци Подарок
Гледање

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / сребрена позлатен кристал Големина : како на сликата покаже Боја : како на сликата покаже Совршен обработка 100% физички слика

DEN 574.00 1103.52
Jemmin Врвен Квалитет Класичен 925 Sterling Silver Кристал Вода Капка Обетки Ѓердан Романтична Свадба Накит Сетови
Гледање

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

DEN 255.00 386.88
Свадба Партија Булчински Деверуша Цвет Круна Тиара+Ѓердан Earring Сет
Гледање

повод сакате да бидат повеќе шармантнаМатеријал : алуминиумски, кристалБоја : СребренаОпис : Ѓердан должина : Околу...

DEN 385.92
4pcs Имитација Бисер Цртан филм мешани kitty цвет принцеза Ѓердан/Нараквица/Прстен/Обетки Деца Деца Накит Поставите Божиќ Подарок
Гледање

1 Set=4pcs Имитација Бисер Цртан филм принцезата кити сонцето цвет Ѓердан / Нараквица / Прстен / Обетки Деца Деца Накит Поставите Божиќ ПодарокВисок Квалитет ,Фабрика Цена!ќе ги најдете на прекрасен свет!pls се провери мојата продавница вебстраница : Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

DEN 81.00 95.52
KIVN Мода Накит Сетови Сина CZ Кубни Циркони Earring Ѓердан Булчински Свадба Накит Сетови за Женска Девојки Роденден Подароци
Гледање

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика....

DEN 2847.00 3650.40
ASHIQI Природен бисер 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Вистински Слатководни бисер Ѓердани Хривнија за жени Нови
Гледање

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТБренд : ASHIQI бисер големина : 78мм Бисер Облик : Ориз Бисер Боја : Бела / Розова / Виолетова Бисер Сјај : Многу Добро Бисер Површина : Многу Неколку Недостатоци Ѓердан обемот : 45см Нараквици обемот : 18cm Пакување : кутија за Накит

DEN 624.00 1247.04
RONGQING 1set Креативни Бисери Pendant Ѓердан Поставува Шупливи Имитација Бисери Earring Поставува Жени
Гледање

Обрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

DEN 97.00 143.52
JEXXI Срцето Ѓердан обетки поставите 925 сребрен На Животот Класичен Кубни Циркон Pendant Ѓердан и обетки Божиќ Подароци
Гледање

Име : Забава Накит СетовиСостојба : 100% Сосема НовПовод : Партија,Свадба,Ангажман ,Роденденски ПодарокМатеријал : Ретро Сребро Алуминиум

DEN 101.00 151.20
топла продаде - shitou 00577 Детали за Зелен камен Монистра Линк хривнија обетки сет
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 660.00 824.16
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> трговија на Големо Beautful Зелен камен Earring Ѓердан Поставите Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 594.00 743.04
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> СЛОБОДНИ SHIPPINGJewelry зелена ѓердан earring поставува Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 1516.00 1894.56
топла продаде - трговија на големо домот нови накит 12*16mm зелен камен - earring & синџир pendant накит set002
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 610.00 762.24
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> трговија на Големо Накит камен ѓердан хривнија обетки поставува Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 802.00 1002.24
топла продаде нов - Нова Накит зелена Pendant Ѓердан Earring Постави НОВИ
Гледање

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

DEN 604.00 755.04
топла продаде - Накит Црн камен Змеј Pendant Ѓердан Earring постави НОВИ
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 613.00 767.04
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> Накит ПУРПУРНА камен ЃЕРДАН EARRING ПОСТАВИТЕ >^^1> види камен CZ кристал Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 644.00 805.44
топла продаде нова - Стара накит Сетови се зголеми Ѓердан прстен earring 2268
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 668.00 834.72
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> СЛОБОДНИ SHIPPINGPurple Лаванда камен 18KWGP Среќа Pendant Ѓердан Обетки Поставите Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 579.00 724.32
8мм Природна Бела Tridacna Бисери Ѓердан Хривнија Поставува Жени, Девојки Божиќ Подароци DIY Мода Накит Одлуки Камен Камења 36inch
Гледање

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52
топла продаде - благородна нови накит 18KGP + 12mm тигар око камен pendant, earring, , прстен сет
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 944.00 1179.84
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> убава зелена боја камен змеј pendant ѓердан earring setstyle парична Казна jewe Благородна Природен камен
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 997.00 1247.04
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> СЛОБОДНИ SHIPPINGbeautiful змеј црн камен pendant ѓердан Обетки поставите Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 537.00 671.52
6-14mm Додатоци Природни Црна Seashell Монистра Кула Ѓердан Синџир Earbob Обетки Поставува Девојки Божиќ Подароци Изработка на Накит
Гледање

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 175.00 287.52
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>@> БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>>Накит бел камен ѓердан хривнија earring поставите k56512 Природни накит
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 844.00 1055.04
Anstory Око Форма Камен Накит Сетови 4 Бои Ѓердан Обетки Прстени За Жените, Антички Сребрен Позлатен Нерѓосувачки Челик Синџир Подарок
Гледање

На Хривнија За Да Одговара Со Овој Сет, Кликнете На Сликата За Да Ги Видите ДеталитеПредмет бр : TS277Количина : 1 сетЃердан во собата : со ѓердан, обетки, прстенОбетки прстен сет : само обетки и прстен, не ѓерданМатеријал : не ' Рѓосувачки челик синџир,Бакар earring кука, Синтетички тиркизнаЦинк легура pendant со најновите антички сребрен позлатен.Големина : Ѓердан : 48cm(18"),Pendant : 3.5 смОбетки : 4x1.2cm Прстен : 3.0x2.5cmве молиме видете ја слика за детални големина информации.Тежина : Ѓердан : 10.5 g / pc; Earring : 4.5 g / pc, Прстен : 11.5 gБоја : малку боја разлика како светлина состојба или компјутерски екранве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

DEN 176.00 191.52
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> New Накит 10мм Природни Црвени камен Круг Бисери Ѓердан Обетки SetAAA GP Позлатен злато Булчински широк види wi
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница!!!добредојдовте во мојата продавница! Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Наш главен производ, вклучувајќи : Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од пик, можете да видите, тоа е многу добро...

DEN 590.00 738.24
8мм Природен Камен Amazonite Камен Ѓердан Синџир Хривнија Накит Сетови Сетовите Девојки Божиќ Подароци Накит Одлуки Монистра 35inch
Гледање

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

DEN 178.00 287.52