.

MEEKCAT Класичен Австриската Кристали Мода Црна Цвет Обетки Brincos де Ouro Топла Продажба За жена Партија Додатоци Накит
Гледање

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : Никој Позлата : Бело Злато / Розово Злато Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

DEN 208.00 407.52
Асиметрични Tassel Долго Студ Обетки За Жените Симулирани Бисер Кристал Pendant Обетки Кубни Циркони Златна Боја Дами Накит
Гледање

Асиметрични Tassel Долго Студ Обетки За Жените Симулирани Бисер Кристал Pendant Обетки Кубни Циркони Златна Боја Дами НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура,Кристално Боја : Злато Боја Количина : 1 пар

DEN 77.00 139.20
20PCS/ПАКЕТ скок earring унисекс човек жена мода уво пирсинг накит од не ' рѓосувачки челик тело пирсинг
Гледање

20 PCS / ПАКЕТ скок earring унисекс човек жена мода уво пирсинг накит од не ' рѓосувачки челик тело пирсингMail материјал : не ' рѓосувачки челик со Дебелина на стеблото : 1.2 mm (16g) Боја : сребрена, црна,златна

DEN 443.00 443.04
ЈУН RUO Симпатична Бела Црна Ѕвезда Студ Earring Жена Розово Злато, Сребрена Боја не ' Рѓосувачки Челик Накит Девојка Подарок Партија Никогаш не Исчезнат 2017
Гледање

Материјал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 3 Слоеви 18 К розово злато позлатен* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат големина1 CM во пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Чист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

DEN 230.00 328.80
Be8 Сосема Нов Вода Капки Претставува Круг На Растенијата Earring За Жените Трендовски Накит Патување Партија Убавина Brincos Pendientes E-189
Гледање

Be8 Сосема Нов Вода Капки Претставува Круг На Растенијата Earring За Жените Трендовски Накит Патување Партија Убавина Brincos Pendientes E189Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 394.00 531.84
JEXXI Жените Обетки Мода Накит Имитација Бисер Асиметрија Геометриски Женски Студ Earring Ангажман Партија Earing Додаток
Гледање

JEXXI Жените Обетки Мода Накит Имитација Бисер Асиметрија Геометриски Женски Студ Earring Ангажман Партија Earing ДодатокМатеријал : Сребрен & Имитација Бисер Состојба : 100% Сосема Нов

DEN 108.00 162.24
E518 Слатка кристал симулирани бисер снегулка уво јакна обетки за жените 2017 нов луксузен earring bijoux накит трговија на големо
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 52.00 57.60
година нови Европски и Американски модни накит транспарентен транспарентни стаклени монистра обетки
Гледање

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

DEN 16.00 18.24
Злато Сребро Позлатен Двојно Се Соочуваат Студ Обетки Триаголник Earring Геометриски Изјава Шарм Жените Уво Накит Додатоци
Гледање

Злато Сребро Позлатен Двојно Се Соочуваат Студ Обетки Триаголник Earring Геометриски Изјава Шарм Жените Уво Накит ДодатоциОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Злато Сребро Количина : 1 пар

DEN 64.00 117.12
нови корејски симпатична едноставна сребрена боја студ обетки за жени мажи убава Кристал кул накит трговија на големо
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 27.00 30.24
2017 Нов Бренд Bijoux Мода Шарм Кристал имитација бисер Монистра Студ Обетки на Жените Накит за Подарок
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 32.00 34.56
Едноставна Квадратен облик Циркони pendant студ обетки за жените година најдобар подарок за пријател Популарни женски накит broncosE80005
Гледање

ОписОпис : Карактеристики : Студ Обетки Сложена и бисерни Цвет шема Булчински Чешли Погоден за свадба се облекуваат,украсување Свадба коса стил Згодна и волшебно Обетки ,Симбол на богатство Луксуз и Долготраен бракСпецификации : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјал : Бакар&Кубни Циркони Боја : Прикажува како слики Size : 25*8мм(L x W) Нето Тежина : 3.9 g Стил : Модерен, Убава И Популарна Дизајн Повод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија, Шопинг,свадба 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена...

DEN 147.00 184.32
E503 накит трговија на Големо Нови евтини Вистински Крстот кристал Студ Обетки за жените Мода Обетки
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 63.00 69.60
топла продаде - Chines Стил камен Со Буда Earring
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 427.00 533.28
Chanfar 4MM Ширина Панк Рок од не ' Рѓосувачки Челик Црна Обетки Мажите Јасно Кристално Обложени Метал Обетки За Жените Накит
Гледање

dianxiaobao_1dianxiaobao_2· Име : 4 MM Ширина Панк Рок од не ' Рѓосувачки Челик Црна Обетки Мажите Јасно Кристално Обложени Метал Обетки За Жените Накит· Материјал : Кристал,од не ' Рѓосувачки челик· Големина : 4mm ширина· Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање· Подарок за : Девојка / Жена / Мајка· Пакување : Opp вреќа· Подарок кутија и торба : Ова производи не доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавницаdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 112.00 132.00
GEOMEE Женски Пирсинг Триаголник Earings за Жените Накит, Трендовски Смола Студ Обетки Earstud Подарок Pendientes Etnicos Brincos
Гледање

Weclome на M&H куќа GEOMEE Женски Пирсинг Триаголник Earings за Жените Накит, Трендовски Смола Студ Обетки Earstud Подарок Pendientes Etnicos Brincosколичина : 1pairМатеријал : алуминиум во Смолабоја : како на сликатаголемина : како на сликатаПревозот : ние ќе се направи за испорака од страна на Кина пост и сите објектот во нашата продавница е бесплатен превозот ,тоа обично трае 25 дена да се добие најмногу земјата ,понекогаш потрае неколку дена, долго причина за времето на други причини,pls биде трпение.И ако ви е потребна итна и воопшто не сакаат да чекаат ,ќе може да се плати за брза испорака ,како DHL ,EMS,тоа обично трае 30 долари екстра за превозот,што ќе добиете со 35 дена,ви благодариме за вашето разбирање.ние не презема одговорност за било кој данок .Враќање : Било незадоволни,pls контактирајте со нас ,ние ќе помогне во решавањето на проблемот во прво време,и да ви даде решение,мора моите светови.Повратни информации : се разбира секој допаѓа 5 ѕвезда позитивни повратни информации,ако сте среќен тука,тогаш pls оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации за мене ,но ако вие не го сакате,тоа е во ред,обидете се да контактирате со мене, прво, пред следната акција,кои ќе бидат многу appriciated,ви благодариме!Да се забавуваш тука!.

DEN 62.00 71.04
Everfast 1Pair Сидро Studs Earings Boucle d oreille Мода Orecchini Морнар Накит Додатоци Бесплатен Превозот
Гледање

Карактеристики1 Материјал : Бакар(Уво стап е од не ' рѓосувачки челик, антиалергија),брусен површина2.Големина : прибл 12mm3.Боја : Сребрена Боја,Златна Боја,Розово Злато во Боја,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот4...

DEN 65.00 95.52
Oly2u Нова Мода Симпатична Кактус Обетки за Жените Сина Кактус Студ Обетки Партија Подарок Накит Dropshipping Денот на Вљубените Подароци
Гледање

tart29Материјал : сребро 925Боја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

DEN 74.00 124.32
Everfast 1Pair Голем И Мал Круг Studs Геометриски Earings Boucle d oreille Мода Ohrringe Накит Додатоци Бесплатен Превозот
Гледање

Карактеристики1 Материјал : Бакар(Уво стап е од не ' рѓосувачки челик, антиалергија),брусен површина2.Големина : прибл 10мм3.Боја : Сребрена Боја,Златна Боја,Розово Злато во Боја,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот4...

DEN 88.00 95.52
Exguisite Сини Кристал & Кубни Циркони Студ Обетки Сребрена Боја за Жените Партија boucle d'oreille Мода Накит H0025
Гледање

1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете 2 : Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана...

DEN 297.00 456.00
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит трговија на Големо цена ТОПЛА СОВРШЕН КРУГ 9-10ММ Сива ЈУЖНА МОРЕ ВИСТИНСКИ БИСЕР EARRING
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 768.00 1200.00