.

Топла Продажба AC220V 1CH 10A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем teleswitch 1*Приемникот и на 2*Предавател за Applicance гаражни врати
Гледање

Примена : Нашите производи се широко се користат во ( далечински управувач прекинувач, далечински контрола на пумпа на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач машина на и исклучување на уредот, далечинскиот управувач моторни позитивни и негативни, далечински управувач приклучок, далечински управувач LED, далечинско управување со аудио, далечински управувач електричен врата, далечински управувач гаражни врати, далечински стигнале врата, далечински управувач завеси, аларм домаќин, аларм,далечински управувач мотоцикл,далечински управувач електричен автомобил,далечински управувач MP3,далечински управувач светилки, далечински управувач автомобили, ) безбедност и други граѓански и индустриски поддршка на оддалечени места, има предности на едноставни појавување, безбеден и сигурен за измена на помошни производи...

DEN 580.00 644.16
2 парчиња Увезени шпански PIHER, Шпанија тример potentiometer, PT15-1M хоризонтална овална дупка
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 32.00 33.60
10pcs TOCOS прецизност тример potentiometer GF063P1-200, отпор B20, Европа 3362P за употреба
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 105.00 110.40
Latching Рокер Префрлување Прекинувач I/O 6 Игли Со Светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD4 Зелена Црвена во Жолта боја Сина, Црна Брод DPST
Гледање

Столбови : DPST Терминали : 6 Игли Позиција : OnOff Светилка Боја : Црвена,Жолта ,Bule ,Зелена, Отценети Напон : AC 16 A 250 V, AC 20 A 125 V Вкупната Големина : 31 x 25 x 35mm / 1.2" x 1" x 1.4" (L*W*H) Монтажа, Големина : 27 x 21mm / 1.1" x 0.8" (L*W) Пакет Содржина : 1x Рокер Прекинувачи

DEN 25.44
1pcs/многу АЛПИТЕ алпска RK11 тип potentiometer B10K, со средна должина на вратило 20mm пакети на gongs, линии 4 метри
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 78.00 81.60
1pcs АЛПИТЕ бренд 3.5 см A1K fader potentiometer лизгачки вратило должина 15mm
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 106.00 111.84
1pcs АЛПИТЕ бренд 3.5 см лизгачки potentiometer, еден B10K појас, midpoint вратило должина 10мм
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 106.00 111.84
1pcs АЛПИТЕ РС**1 серија 7.5 cm миксер слајд potentiometer, еден чекор B1K оска, долго 15MM бенд светлина
Гледање

Обемот на отпорник 1 бенд светилка Инсталација на ветер Вертикална Патување 60mm Оперативниот дел облик 6 Оперативен должина 15mm номинална отпор 1 K...

DEN 214.00 224.64
1pcs АЛПИТЕ бренд 6 cm лизгачки potentiometer, со светла, еден бенд, B50K појас, средната точка, 15MM оска
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 196.00 206.40
1pcs Јапонија е оригинална TOCOS RA25Y30S B302 жица ликвидација potentiometer B3K, вратило должина 30мм круг окно
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 456.00 480.00
5pcs електронски пијано посебни им помогнам на стап лизгачки potentiometer 4.5 cm, моно 100K долго се справи со 5MM
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 379.00 398.40
1pcs/многу Јапонски производство 4.5 cm лизгачки potentiometer, двојно 20KA*2 оска, долго 10ММ
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 107.00 112.80
1pcs Тајван АЛФА Алфа RD912DSF-20 прецизност potentiometer, две оска B50K појас, префрлете се вратило должина 22mm
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 196.00 206.40
1pcs Тајван АЛФА Алфа RK097 тип двојна прецизност potentiometer A10K бенд префрлете се вратило должина 17mm
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 128.00 134.40
1pcs АЛПИТЕ 6 cm лизгачки potentiometer една поврзани B50K 5MM окно
Гледање

Обемот на отпорник Еден Инсталација на ветер Вертикална Патување 45mm Оперативниот дел форма 91 Оперативни должина од 5мм номинална отпор 50К...

DEN 151.00 158.40
1pcs FUJISOKU, Fuji, 0-9/10 малку, DRR7110C ротари dial прекинувач, 8421C кодирање префрлате
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 74.00 78.24
1pcs .АЛПИТЕ 4.5 cm лизгачки potentiometer, двојно B10K, 10ММ оска, 8 нозе
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 196.00 206.40
5pcs АЛПИТЕ 3.5 см лизгачки potentiometer, двојно C50K 10ММ окно
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 452.00 475.20
5 Компјутери Краток Зглоб Ролери Лост 1NO 1NC 1Com Микро Прекинувач AC 380V DC напон 220V LXW5-11G2
Гледање

Опис : Име на производ Граница Вклучите Модел LXW511 G2 Материјал(Надворешен) Смола, Метална Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Оценка & НапонUe 380 VAC, 220 VDCО 10 A, Pe100 VA 10 W Контакт Конфигурација 1 NO+1 NC(SPDT) Actuator Акција Еден Actuator Тип Ролери Лост Престанок Тип Завртка Терминал Две Одредување Дупка Растојание од 2.5 cm / 1" Одредување Дупка со Дијаметар од 0.4 cm / 0.16" Лост Вкупна Должина 3.6 cm / 1.42" Валјак со Дијаметар 0.93 cm / 0.4" Switch Големина 4.9 x 1.8 x 3 cm / 1.9" x 0.7" x 1.2" (L*W*H)

DEN 319.68
1pcs Тајван Стп Јао F миксер лизгачки potentiometer SL45G, 7.3 cm двојно, B100Kx2 оска долго 15mm
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 132.00 139.20
5pcs АЛПИТЕ Алпите RK09L прецизност potentiometer, еден B50K оска долго 13mm волумен potentiometer
Гледање

v SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 379.00 398.40
1pcs АЛПИТЕ бренд 3.5 см B10K еден лизгачки fader potentiometer вратило 15
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 106.00 111.84
1pcs ECE ротари dial switch 10 /0-9 ротари кодирање switch ERD610RM префрлате
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 105.00 110.88
1pcs Јапонија е оригинална TOCOS RA25Y15FB202 жица ликвидација potentiometer 2К оска долго 15mm половина окно
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 288.00 302.40
1pc АЛПИТЕ Алпите RK09 тип заклучување оска прецизност potentiometer, еден 5K појас прекинувач, со 12 чекори
Гледање

Вратило должина 23mm, должина 67mm, 12 брзини, излегувајќи се чувствувам SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 329.00 346.08
5pcs Тајван увозот АЛФА Алфа EC12 енкодер, со префрлување 24, бројот на локација, пулсот точка, се справи со должина 20MM
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 242.00 254.88
5pcs страна нога 7.5 cm директно лизгачот potentiometer A10KX2 двојно 15mm должина на вратило
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 315.00 331.20
1pcs Тајван АЛФА 73MM директно слајд појас, директно род potentiometer, една поврзани B50KX1 вратило должина, 15MM оска внатрешна f
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 330.00 347.04
1pcs Јапонски Алпите АЛПИТЕ 4.5 cm двојно лизгачки potentiometer B10K оска 15MM миксер fader
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 164.00 172.80
5pcs Тајван CTS модел авион далечински џојстик со прецизност potentiometer, A10K оска долго, 11MM ротација агол на 220 degr
Гледање

SKYPE : weidesyДобредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 315.00 331.20