.

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Розева Роза Шема Целосна Вежба Смола Дијамант Везови Дијамант Мозаични Декоративни Цртежи
Гледање

добредојдовте наshanshiyoupin продавницаSHAN ШИ ЌЕ го PINот е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и попродажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот...

DEN 1248.00 2495.04
5pcs/set Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство коњ Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестарот
Гледање

детали за производот 5pcs / set Полн Плоштад Дијамант 5 D DIY Дијамант Сликарство "коњ" Вез Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Оркестаротголемина A1 : 20 X30cmx2pcs+20x45cmx2pcs+20x55cmx1pcsголемина B1 : 25x40cmx2pcs+25x60cmx2pcs+25x75cmx1pcsПроизвод линк : Топла продажбаPorduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

DEN 1662.00 3258.72
Zhui Ѕвезда 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Полн Плоштад Rhinestones Стрип 3D Дијамант Везови Мозаик Подароци Оркестарот
Гледање

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

DEN 230.00 288.00
Зајдисонце Сценско Област Регионални Моменти Дијамант Дијамантски Поставите 3D Дијамант Крстот Бод Везови Зајдисонце Планина
Гледање

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

DEN 230.00 288.00
DIY 5D Дијамант Сликарство Мода Mural Ѕид Sitcker Жените Fasce Дијамант Везови Вода Бранови Везана Декоративни Цртежи
Гледање

Ставките коишто се вклучени : 1 Доволно смола дијаманти 2 A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3...

DEN 278.00 427.68
Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Санкт Петербург 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Оркестарот Подарок Y0
Гледање

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm)...

DEN 211.00 264.00
Пластични занаети 3d DIY дијамант сликарство плоштадот дијамантски крст бод комплет мозаик сликарство целосна 5d дијамант везови зголеми цвет
Гледање

Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан Производител : СМ дијамант сликарство фабрика Почитуван Кориснику , На слика целата слика од плоштадот дијаманти ...

DEN 310.00 408.00
5D DIY Дијамант Мозаик Везови Цртан филм Дијамант Сликарство Полн Плоштад/Круг Кристал Крст-бод Кула Сценографијата Слатки Љубовници
Гледање

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .ФОТО ОБИЧАЈБаза на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

DEN 191.00 294.24
30*25cm DIY Дијамант Сликарство Убава Глетка 5D Вежба Дијамант Сликарство Крстот Бод Декор Везови Слика
Гледање

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm)...

DEN 228.00 285.12
PSHINY 5D DIY Дијамант везови продажба шарени цвет Слика Мозаик комплет Полн Плоштад кристал дијамант сликарство крстот stich
Гледање

Слика Комплетен распоред со Rhinestones Овој производ не содржи рамки Платно Големина (слика + празно) : 26 Х 46 СМ , Големина на Слика : 20 X 40 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 45 X 80 CM , Големина на Слика : 35 X 70 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 55 Х 100 СМ , Големина на Слика : 45 X 90 СМ (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 65 X 120 СМ , Големина на слика : 55 X 110 CM (можеби 2 CM грешка), Платно Големина (слика + празно) : 70 Х 140 СМ , Големина на Слика : 60 X 130 CM (можеби 2 CM грешка) Комплет вклучува : платно, доволно rhinestones, збир на алатки, ви посакувам среќен шопинг, ви благодариме!Круг Кристал детали : Плоштад Кристал : Платно детали : Големина на екранот : Алатки : Како да го користите : Пакување : Како да се купи : Пред исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување...

DEN 479.00 938.88
5D DIY Делумно Дијамант Сликарство Крстот Бод 3 Бело Бебе Мачка Дијамант Везови Мозаикот на Слики Дијамант Peinture
Гледање

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm)...

DEN 228.00 285.12
ZOOYA 5D DIY Дијамант Везови Teacup кучиња Дијамант Сликарство Крстот Бод полн Плоштад Кристал Мозаик дома декорација подарок
Гледање

добредојдовте на нашата продавницаСите производи се направени директно од нашата фабрикаНие обезбедуваме дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот насИзберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

DEN 218.00 336.00
5D DIY Животни Верверица Дијамант Везови Дијамант Сликарство Крстот Бод Слика На Rhinestones Целосна Дијамант Мозаик Колекции Оркестарот
Гледање

За Дијамант СликарствоДијамант сликарство е нов популарни производи тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни...

DEN 235.00 346.08
DIY Везови Снег Волкот 5D Дијамант Сликарство Занает Corss Бод Дијамант Платно Сликарство Комплет Дома Дневна Соба Оркестарот
Гледање

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm) 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.База на HD платноПредметите Вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија / Хартија Пакет...

DEN 228.00 285.12
ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант Везови Подводни зајдисонце сценско Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот
Гледање

Сите производи се направени директно од нашата фабрикаНие обезбедуваме дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот насИзберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

DEN 218.00 336.00
HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Животинско flamingos 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот Подарок A00670
Гледање

Добредојдовте на Продавница име : Функција : Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Апликација : home / хотел / канцеларија декорација & подарок Боја Количина : 3045 Бои За Вежба : 100% Полн плоштад / круг вежба Материјал : Плоштадот / Круг Смола Дијамант големина на Слика : Секоја големина може да се прилагоди За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет Вклучуваат : Комплетна вежба дијамант , печатен текстил, алатки Полн Плоштад / Круг Вежба 5 D DIY Дијамант Сликарство Сите Може да Се Прилагоди 1、сликарството платно, на rhinestones и сите алатки, ќе бидат спакувани во кутија.2、боја на кутијата е различен...

DEN 199.00 199.20
Виолетова лили дијамант везови цвеќиња diy дијамант сликарство 5d плоштадот дијамант мозаик занаетчиски мушка везови целосна rhinestones
Гледање

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокDiamond Материјал : Смола ДупчењеЗа Вежба : 100% Полн Плоштад ДијамантЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алаткиПакување : Боја Кутија / Торба за нашите производиНашите производи се фабрички директна испорака...

DEN 266.00 458.40
СОПИРАЧКИ DIY Црвени бубачки 5D дијамант везови ѕидното сликарство дома декор 3D дијамант сликарство крстот бод дијамант мозаик комплет занаети
Гледање

Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната ПродавницаДобро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазинСОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајнДијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја завршиDIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи...

DEN 220.00 313.92
MOONCRESIN Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Црвено златна Рипка Во Вода Дијамант Везови Полн Круг Дијамант Мозаик рачно изработени Комплет
Гледање

За Дијамант Везовиinished Производ ШоуГолемини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Круг дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

DEN 256.00 371.04
Дијамант везови 5D икони цвет дијамантски крст бод кристал круг дијамант декоративни diy дијамант сликарство божиќ подарок
Гледање

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

DEN 629.00 967.68
Diy дијамант сликарство животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени целосна дијамант везови Гулаб DW161
Гледање

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете овдеВе молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме! употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

DEN 244.00 444.48
3D DIY Дијамант Вез,5D Дијамант сликарство,Дијаманти мозаик кристал крстот бод,Божиќ оркестарот на подарок три жени икона
Гледање

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

DEN 243.00 303.84
Целосна Плоштадот/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Темно небо Змеј & Ангелот бакнеж Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок
Гледање

Wecome на нашите stroe Кликнете на сликата ви се допаѓа .Кликнете на за да внесете предмет за производотartoonОвошје Слика ЦветВе молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 12 cm грешка).Мозаикот сликарство не HD слика...

DEN 259.00 345.60
дијамант везови пријателство Длабоко Пиење стар човек 5d diy дијамант сликарство слики на rhinestones Сликарство Крстот Бод
Гледање

Wecome на нашите stroe Кликнете на сликата ви се допаѓа .Кликнете на за да внесете предмет за производотartoonОвошје Слика ЦветВе молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 12 cm грешка).Мозаикот сликарство не HD слика...

DEN 259.00 345.60
верски слика DIY 5D целосна Дијамант Вез Цвет Буда ѕид налепница сликарство Крстот Бод 3D Кристал mosai-FO-10
Гледање

Мали платно е само погоден за почетници и за деца! Поголем платно, повеќе совршен деталите!Кликнете на за да внесете предмет за производотartoonОвошје Слика ЦветВе молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 12 cm грешка).Мозаикот сликарство не HD слика...

DEN 203.00 326.40
YUMEART Мали Крилја Hummingbird Земе Полен Целосна Опрема Кристал Уметнички Занаети Копчето за Сликање Дијамант Везови Крстот Бод
Гледање

Ставките коишто се вклучени : 1 Доволно смола дијаманти 2 A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3...

DEN 303.00 466.56
Целосна 3D Diy Дијамант Сликарство Везана Дијамант Везови Тигар Животинско Ѕид Налепници Дома Декорација Дијамант Мозаик Diamant
Гледање

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад / Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе .ФОТО ОБИЧАЈБаза на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

DEN 278.00 427.20
DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Плоштадот Кристал Мозаик ноќ Снег кабината Слики Везана Налепници оркестарот
Гледање

Име на производ : Плоштадот дијамант СликарствоУпотреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарокМатеријал : Плоштадот Смола ДијамантПакување : боја кутија или торба за пакувањеСтап вежба област : 100% плоштадот копар , тоа е полна дијамант везовиЗа дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволноДијамант сликарство предмети вклучуваатбоја кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, пинцети,платно,инструкцииПроизводството чекори / алатка е воведенЧекор објаснување, крстот бод е поедноставно отколку дијамант...

DEN 607.00 854.40
Полн круг Дијамант сликарство Крстот бод елени семејство полн плоштад Дијамант мозаик зимска Цреша дрво DIY Дијамант везови снег
Гледање

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm).2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика .База на HD платноПредметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија / хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не...

DEN 219.00 288.00
Прекрасна Волци Целосна Опрема 5d Дијамант Везови Животни Мозаик Дома Декор Платно Маслото Кристал Пејст Дијамант Сликарство Поставува
Гледање

Ставките коишто се вклучени : 1 Доволно смола дијаманти 2 A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3...

DEN 288.00 442.56