.

Julie Ванг 10PCs Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Подарок Хривнија Handcrafts Додаток 51603
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница ! Brandname : Julie Ванг Реден Број : 51603 Објект Стил : Кафе Смола Млечно Чоколадо Шарм Приврзоци рачно изработени Виси Подарок Хривнија Handcrafts Додаток Материјал : Смола Боја : Кафе Пакување : 10pieces за една Големина на страница : 27*18*5mmКако да конвертирате сантиметри да инчи1 сантиметар е еднаков на 0.3937007874 инчи : 1cm = (1 / 2.54)" = 0.3937007874"На растојание d во инчи (") е еднаков на растојание d во сантиметри (cm) поделен со 2.54 : d (") = d (cm) / 2.54Превозот И Враќање : 1...

DEN 100.80
10pcs Антички Сребрен Сирена Шарм Круг Приврзоци Монистра за Накит Одлуки Наоди 21mm
Гледање

10pcs Антички Сребрен, јас сум Навистина Сирена Шарм Приврзоци Монистра за Накит Одлуки Наоди 21mmКоличина : 10 ПарчињаБоја : Антички СребренМатеријал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )Големина : Прибл 21mmДупка Големина : Приближно 2,5 mmОбјектот Состојба : 100% Сосема НовКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

DEN 166.00 206.88
JINGLANG Класичен Hummer Затворач Шарм Dangle Копче Кристал Срцето Pendant Chamrs За Ѓердан Накит Одлуки Додатоци
Гледање

8.Производите може да висат во ѓерданНачин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам...

DEN 391.68
22*26mm Тибетската Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Птица Був Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски
Гледање

сад $ 1.4 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 3.32 / Парчесад $ 2.36 / Парчесад $ 2.36 / Парчесад $ 2.36 / Парчесад $ 2.36 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчеe Парчесад $ 0.27 / Парче22*26mm Тибетската Позлатен Сребрен Алуминиум Кристал Птица Був Шарм Приврзоци За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени ЗанаетчискиШарм Мода Приврзоци Хривнија Ѓердан Додатоци Накит Изработка На Рачно Изработени Шарм Приврзоци Накит Одлуки Diy Шарм Рачно Изработени Занаетчискиloating Шарм За Стакло Locket Dangle Шарм Глеѓ Шарм Лебди Locket Шарм За Стакло Живеење Locket

DEN 306.00 339.84
Трговија на големо Трендовски 20pcs/многу Црвени Бисери/Кристал декорација Цртан филм Црни Коли Форма Шарм со C копчето Diy Косата додаток
Гледање

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 23*26mm Материјал : Алуминиум,Стакло,Бисери Количина : 20 компјутери Производ wieght : 650gБоја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот...

DEN 811.00 911.52
Emith Fla 925 Sterling Silver Abacus Шарм ги Собере Оригиналните Европската Хривнија Автентични DIY Pendant Изработка на Накит
Гледање

Вид Потсетат: Добредојдовте на продавница во нашата продавница!Се надевам дека ќе ви се допадне нас ! Мали приврзоци се изработени од сребро ,ве молиме љубезно доверба,но ние не го имаат логото во мали привезоци ,ве молиме љубезно ве молиме да се разгледа...

DEN 278.00 428.16
Бесплатен Превозот Мода Накит Природен Камен Зелена Howlite КАБИНАТА Cabochon 1Pcs K1712
Гледање

Состојба : Нова* Големина на(Приближно) : 30 X40 X7 MM* Тежина(Приближно) : 15g.* Количина : 1 Pcsза објектитеБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)MM / INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MMплаќањеНие се обезбеди во Светот Пратката .ние ќе испрати редоследот по 2448 часа по уплатата примена.превозотНормално, нашиот времето за испорака е 2545 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас ...

DEN 71.52
WOSTU Нова Мода 925 Sterling Silver Балет Девојка Балет Ангел Pendant Шарм ги собере Оригиналните Монистра Хривнија DIY Накит за Подарок CQC514
Гледање

"На балет девојка се залага за својот сон, таа е убава, нејзината убавина е од нејзината напорен тренинг,нејзината убавина е од нејзиниот елегантен и експерт танцување држење на телото.Ако мене ме прашувате како да има убавина,ви давам ова : убавина почнува од срцето."

DEN 401.00 501.12
30PCS Тибетската Сребрен Прибор Мапата Писма ГЕРМАНИЈА Ретро Накит За Нараквица Ѓердан DIY Dangle Накит
Гледање

30 PCS Тибетската Сребрен Прибор Мапата Писма ГЕРМАНИЈАРетро Накит За Нараквица Ѓердан DIY Dangle НакитСостојба 100% Нов Материјал Легура Големина 19.8*22.6 MM Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

DEN 427.20
Julie Ванг 16pcs Зелена Пурпурна Розова Сина Мулти Боја на Големо Глеѓ Легура Симпатична Conch Морска Школка Pendant Шарм DIY Плажа Накит
Гледање

100% нов бренд и висок квалитетБренд Име : Julie ВангРеден Број : 52929,52930,52931,52932,52933Карактеристики на производот : 16pcs Зелена Пурпурна Розова Сина Мулти Боја на Големо Глеѓ Легура Симпатична Conch Морска Школка Pendant Шарм DIY Плажа НакитМатеријал : Алуминиумски+ГлеѓПакување : 16 компјутериБоја : Шарени како сликаТежина : 25 gГолемина : 24*9 mm (Прибл.)Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mmНапомена : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

DEN 91.00 163.20
Emith Fla 925 Sterling Silver Животинско Делфин Трендовски Шарм Мали Приврзоци за Ѓердан и Хривнија Накит за Жените Подароци
Гледање

Вид Потсетат: Добредојдовте на продавница во нашата продавница!Се надевам дека ќе ви се допадне нас ! Мали приврзоци се изработени од сребро ,ве молиме љубезно доверба,но ние не го имаат логото во мали привезоци ,ве молиме љубезно ве молиме да се разгледа...

DEN 189.60
50PCS 2Style Тибетската Сребрен Прибор Мапата Писма ОРЕГОН Ретро Накит За Нараквица Ѓердан DIY Dangle Накит
Гледање

50 PCS 2 Style Тибетската Сребрен Прибор Мапата Писма ОРЕГОН Ретро Накит За Нараквица Ѓердан DIY Dangle НакитСостојба 100% Нов Материјал Легура Големина 19.8*22.6 MM Боја сребрена Количество 1 Lot Дел Не...

DEN 552.00
моден lychee Гроздобер Змеј Спирала Викинг Руни Монистра За Нараквици Pendant Ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци
Гледање

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1 компјутер Боја : како на сликата Материјал : Алуминиум Големина : Надворешен дијаметар околу 1.5 cm Внатрешен дијаметар околу 1.1 см Висина околу 1.8 Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч =2.54 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

DEN 117.60
WOSTU Луксузни 925 Sterling Silver Романтична Љубов Балон Топол Воздух Pendant Шарм одговара Монистра Хривнија Ѓердан Накит за Подарок CQC517
Гледање

"Балон мушка има деликатна моделирање во декорација на розови циркони, срцето се ниша на дното на балон претставува љубовта на исповед, нека оваа исповед балон сведочат за вашата љубов."

DEN 528.00 659.52
Жешка ! 20pcs Нови Антички Сребрен Боја Палета Шарм приврзоци DIY Накит 14 x 17mm cv4
Гледање

Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Транспорт бавно,без следење на informatiDes cription Состојба : НоваГолемина : 14*17mm дупка : 1.2 mmКоличина : 20pcsБоја : Antiqued Сребро.Материјал : Цинк ЛегураConverion : 1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инченЖешка ! 10pcs Антички сребрен двострано Цвет Dangle Мушка Шарм Pendant DIY Накит беа 25,5 x 10 милиметри ab750 многупарчиња / многуЖешка ! 10 компјутери Антички сребрен Еден површината Тигар Главата Шарм Pendant DIY Накит 17x13mm ab748 многупарчиња / многуМИКРОФОН Жешка ! 10pcs Антички сребрен Еден површината Шлем Шарм Pendant DIY Накит 24 x 12.5 mm ab748 многупарчиња / многуЖешка ! 10 компјутери Антички сребрен Еден површината Тигар Главата Dangle Мушка И hummer затворач се вклопи во Европската Шарм Нараквици 30 x 13 мм многупарчиња / многуЖешка ! 10 компјутери Антички сребрен Еден површината Тигар Главата Dangle Мушка се вклопи во Европската Шарм Нараквици 28 x 13 мм, ab746 многупарчиња / многуЖешка ! Антички сребрен Еден површината Шлем Dangle Мушка DIY Накит 34 x 12.5 mm ab749 многупарчиња / многуЖешка ! Антички сребрен двострано Цвет Dangle Мушка И hummer затворач Dangle Мушка одговара на Европската Шарм Нараквици 27.5 x 10 милиметри многупарчиња / многу120pcs Тибетската Сребро Морска Ѕвезда Риба Шарм Приврзоци се Вклопи во Европската Хривнија 17x15mm 0209 многупарчиња / многуМИКРОФОН 100 компјутери Мешани Antiqued Сребро Шлемови Маска Шарм Приврзоци Накит DIY cx47 многупарчиња / многуМИКРОФОН 80 компјутери Antiqued Сребро Музика Тема Шарм Приврзоци Накит DIY 8 стил cx46 многупарчиња / многуМИКРОФОН 70 компјутери Антички Бронза Цинк Легура се Меша Копче шарм приврзоци 7 стил cx43

DEN 76.00 95.52
3pcs Шарм рипка риба 18*18mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Гледање

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52
15pcs Шарм среќа ирски четири лист детелина 17*14mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан
Гледање

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52
20pcs/многу 25мм антички сребрен алуминиум метал диск Врежана букви Невестата Да Биде шарм pendant за DIY свадба накит
Гледање

Име : DIY pendantБоја : антички СребренГолемина : 25 MMМатеријал : АлуминиумскиЦена за 20pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 320.64
8pcs Шарм шупливи стебло лист 27*13mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Гледање

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52
20pcs/многу 25мм антички сребрен алуминиум метал диск Врежана букви Само за момент шарм pendant за DIY накит
Гледање

Име : DIY pendantБоја : антички СребренГолемина : 25 MMМатеријал : АлуминиумскиЦена за 20pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 320.64
100pcs/многу 25мм антички сребрен алуминиум метал диск ознака Врежана букви сакам моите крзно бебиња шарм pendant за DIY накит
Гледање

Име : DIY pendantБоја : антички СребренГолемина : 25 MMМатеријал : АлуминиумскиЦена за 100pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

DEN 959.52
6pcs Шарм двојно двострано ангелските крилја 33*12mm Антички Одлуки pendant одговара,Гроздобер Тибетската Сребро,DIY хривнија ѓердан
Гледање

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52
Намали се Зголеми Виножито Кристал Циркон 925 Sterling Silver Мода Pendant TE784
Гледање

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит спогодба со еу за животната средина барањеОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПревозотНормално испорака зема 1125 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud).Ве молиме почекајте со трпение.Враќање & Гаранција : Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно...

DEN 477.00 671.52
Трговија на големо 100 Компјутери 21mm 7 Бои Гроздобер Шарм DIY рачно изработени Накит Материјал Шупливи Од Цвет Шарм
Гледање

Точка ИМЕ : трговија на Големо 100 Компјутери 21mm 7 Бои Гроздобер Шарм DIY рачно изработени Накит Материјал Шупливи Од Цвет Шарм БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

DEN 375.00 416.64
6pcs Шарм скелет череп на коските 24*19mm Антички Тибетската Сребро Pendant Наоди Додатоци DIY Гроздобер Ѓердан Ѓердан
Гледање

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до 23 Февруари)и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 45.00 47.52