.

1Pcs 8 Канал 5V Реле Модул со Optocoupler За Аор uino СЛИК РАКА AVR DSP
Гледање

1 Pcs 8 Канал 5 V Реле Модул со Optocoupler За Аор uino СЛИК РАКА AVR DSP

DEN 136.00 161.76
L4981 L4981BD L4981BD013TR SOP20 10PCS/МНОГУ aliexpress
Гледање

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

DEN 262.00 288.00
MDP8N60 нови оригинални 8A 600V 10PCS
Гледање

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија...

DEN 312.00
ADG409 ADG409BR ADG409BRZ SOP16 10PCS/МНОГУ aliexpress
Гледање

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

DEN 503.00 552.00
MUR3060PT нови оригинални 10pcs
Гледање

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

DEN 960.00
Нов и оригинален OMRON временско реле H3Y-2-C 3min 220VAC
Гледање

Нов и оригинален OMRON временско реле H3 Y2C 3min 220 VACПроизведено во КинаДел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам.Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА...

DEN 792.00
10PCS SLA-24VDC-SL-А SLA-24VDC T90 4PIN 24V 30A РЕЛЕ SONGLE Нови оригинални Бесплатен превозот
Гледање

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор....

DEN 577.00 607.20
Бесплатен Превозот нови оригинални реле 20pcs/многу ОЗ-СС-124L 24V 16A 8PIN
Гледање

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

DEN 1550.00 1632.00
12V LED Насловна Автоматизација Одложување Тајмер Контрола Switch Реле Модул Дигитален дисплеј G08 Капка брод
Гледање

Новите надградби за да се поедностави,да се задоволат потребите на клиентите Зголемување на понудата антиreversefunction...

DEN 211.20
ALQ112 реле го замени JQ1P-12V-F 5feet 10A 12V.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 45.60
OMIH-SH-112LM реле 16a 4feet реле дома мебел.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 48.00
HF41F Релеи HF41F-12-ZS вертикално поставена 6A 250V 5feet HF41F-012-ZS.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 78.72
Нов и оригинален сигнал реле IM06GR 2-1462037-3 IM06 12V 8 нозе.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 570.24
V23134-J59-X431 вистински автомобил реле
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 259.00 259.20
AGN2004H нови реле 1А 4.5 V 8feet два отворени и затворени две.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 41.28
Реле HFD4/12-S 12V 1А може да наместо на реле AGQ200A12.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 605.28
Никел-Цинк анти-мешање магнетен прстен висока фреквенција на филтерот за основни RH17.5 * 28.5 * 12.5 мм еколошки олово-бесплатно
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 311.04
Оригиналниот поетски реле SLA-S-112DM T90 5feet 30a 250vac нормално отворена.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 56.64
JQX-30F 2Z AC напон 220V 30A 250V AC Реле 8Pin HHC71A и бесплатен превозот.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 554.88
V23076-A1001-C133 увезени вистински реле
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 233.00 233.28
Плоштад устата USB приклучок USB-Б женски принтер интерфејс D-тип на 90-степен криви pin USB женски
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 259.20
Нови оригинални гранд реле AZ8222-2-5 в dme.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 121.44
JV24S-KT 24VDC Оригинални реле и бесплатен превозот.
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 518.40
Нови оригинални xiamen реле HFKC / 012 - ZST лажни на компензира десет
Гледање

Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори...

DEN 79.68
За година 1pc 1 Канал 5V Latching Реле Модул со Допир Bistable Switch MCU Контрола Промоција
Гледање

Напојување за да се исполнат на опсегот , DC 5 V;Власта се бара од страна на полинија графикон , не е обратна , иако заштита коло , но не за долго време обратна ;Производ регулаторот мала треска е нормален феномен , долго работно време имаат нормална реле топлина појави се нормални ;Реле оптоварување моќ да им даде остави некои маргина треба да се избегне висока моќ ( околу 2000 W) и долга работна средина , ќе има некои влијание врз животот на производот .Функција : Двојно панел дизајн ПХБ;Чипови направени со користење стабилна и сигурна контрола , стабилен и сигурен перформанси , силна антимешање , не предизвикувајќи лажна , перформансите се подобри од CD4013 ;Регулаторот има моќ да обезбеди соодветна и стабилен напон , и има доволно отвори за да се обезбеди стабилен и сигурен производ за долго време за работа ;Со анти обратна заштита диоди моќ , обратна моќ за кратко време и без било каква штета на производот ;Користете SONGLE вистински реле за контрола на оптоварување во 250 V 10 A ( AC ) и 30 V 10 A ( DC ) под оптоварување може да издржи ;Има еден допир се префрлат како производ тестирање , стабилност тестирање на производи директно ;Исто така, може да предизвика надворешен поттикнувач прекинувач , производите имаат врска со добар седиште и олово , повеќе лесен за употреба ;Предизвикувајќи сензор модул може да се користи и да прават други предизвикувачи , се валидни колку што чкрапалото е на ниско ниво , постојат повеќе функционални експанзија;Answer : ___________________________ NOTE : DC напон влезен напон за да одговара на напон реле, реле не смее да надмине напон спектар, во спротивно тоа ќе изгори модулГолемина на : (L*W*H)5.

DEN 111.00 139.20
HY4306W HY4306 ДА-247 60V/230A нов увезени оригинални 10PCS
Гледање

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

DEN 624.00
ST3PF серија временско реле / тајмер ST3PF 30 ГОДИНИ (AC напон 220V AC 110V / 24V DC 12V алтернатива) исклучете го одложи тип
Гледање

ST3 PF серија временско реле / тајмер ST3 PF 30 ГОДИНИ (AC напон 220 V AC 110 V / 24 V DC 12 V алтернатива) исклучете го одложи тип

DEN 312.00
10Pcs BD8656FS-HVE2 BD8656FS SSOP-32 Нови
Гледање

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 575.00 604.80
10Pcs EMB07P03G EMB07P03 B07P03 SOP8 Нови
Гледање

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте us Why директно изберете нас : 1...

DEN 479.00 504.00