.

Оригиналниот B97 9BAM24P2G03 24V 0.9 НА 9733 97 * 95 * 33MM голема воздух за јачина на центрифугални турбина компресор
Гледање

Модел : 9 BAM24 P2 G03Големина : 97 * 95 * 33 MMНапон : 24 VАктуелни : 0.9 голем притисок на ветротБрзина : 5900 RPMВоздушниот волумен : 51 CFMПравец на притисок : 775 PaБучава : 63dbaМоќност : 21.6 WИмајќи : двоен топката имајќи

DEN 714.24
Оригиналната за Gainward GTX660Ti/GTX670/GTX970 MSI PLB06625B12HH 12V 1А графичка картичка вентилаторот за ладење
Гледање

Следните 3 модели со иста фан!Став : GTX660 TiБ став : GTX670В став : GTX970

DEN 864.00 960.00
NMB 5cm 2106KL-04W-B50 5015 12v 0.18 на вентилаторот за Ладење
Гледање

5cm 2106 KL04 WB50 5015 12v 0.18 на вентилаторот за Ладење

DEN 490.00 576.00
Bykski Целосна Покриеност графичкиот процесор Вода Блок За GIGABYTE AORUS GTX 1060 6G 9Gbps Графичка Картичка N-GV1060AORUS-X
Гледање

Белешки : Сина фитинзи не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

DEN 4147.00 4411.20
60mm x 60mm x 15mm 3 Пина Вентилаторот за Ладење w Метал Прст Стражари
Гледање

Име на производ : DC Вентилаторот за Ладење;Материјал : Пластични Напон, Струја : DC 12 V 0.18 A;Pin Конектор : 3 Пина Големина : 60 x 60 x 15mm / 2.4" x 2.4" x 0.6"(L*W*H);Должина на Кабел : 21cm / 8.3" Главна Боја : Црно, Сребрен Тон;Нето Тежина : 47g Име на Производ : DC Вентилаторот за Ладење;Материјал : ПластикаНапонот на струјата : DC 12 V 0.18 A;Pin Конектор : 3 ПинаГолемина : 60 x 60 x 15mm / 2.4" x 2.4" x 0.6"(L*W*H);Должина на Кабел : 21cm / 8.3"Главната Боја : Црно, Сребрен Тон;Нето Тежина : 47gПредности е вклучувајќи нискибучава, ниски вибрации, сигурен работи и така натаму.Фан Скари / Чувари се идеални за подобрување на изгледот и безбедноста на вашиот blowhole измени или други системски фанови.Фановите се главно, се однесуваат на автосистем за контрола, електроника, компјутери, СТП моќ единица, заварувач, пакување и печатење на опрема, сателитски комуникации, нумеричка контрола на машини, канцелариски апликации автоматизација, и така натаму за вентилација и топлина дисипација.Пакет Содржина : 1 x DC Вентилаторот за Ладење1 x Метал Прст GuardAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 70.56
2 x Црни Алуминиумски Радијатор Топлина Мијалник Топлина Мијалник 40 x 40 мм x 11 mm
Гледање

Име на производ : Радијатор Материјал : Алуминиум Боја : Црна Вкупната големина : 40 x 40 x 11 mm / 1.6 × 1.6 × 0.49 (L W H) Тежина : 33 g Product име : Радијатор.Материјал : АлуминиумБоја : ЦрнаВкупна големина : 40 x 40 x 11 mm / 1.6 × 1.6 × 0.49 (L W H)Тежина : 33 gКомпјутер PC напојување IC чипсет е широко се користат за правење на електрична опрема, LED осветлување на опрема и така натаму.Тоа се користи за да се инсталира радијатор адхезивна паста на топлина мијалник.Лепило не е вклучена.Проверете мерка табела за да се види дали големина на компонентата натпревари на радијатор.Пакет содржина : 2 x РадијаторAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 59.52
80mm 2 Pin Конектор за Ладење Вентилатор за Компјутер Случај CPU Ладилник Радијатор
Гледање

80mm 2 Pin Конектор за Ладење Вентилатор за Компјутер Случај CPU Ладилник РадијаторИме на производ : Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТНоминална Моќност : DC 12 V 0.15 НАКонектор : 2 Pin Моќ КонекторВкупна Големина : 8 x 8 x 1cm / 3.1" x 3.1" x 0.4" (L*W*H)Материјал : ПластикаГлавната Боја : ЦрнаТежина : 35gДа се подобри протокот на воздух, кул вашиот ПРОЦЕСОР кога е во употреба, лесно термички топлина дисипација, ниско ниво на бучава, 2pin моќ конектор, лесно да се инсталира.Пакет Содржи : 1 x Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТAnswer : ___________________________ Note : Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 59.52
12x12x2.5cm Нови 12025 12V Компјутер PC CPU Молчи за Ладење Случај Фан
Гледање

Големина : 12cmx12cmx2.5cm Интерфејс : Голем 4 P (голем 4 P машки + голема 4 P женски) Двојно Напон : 12 Vdc; Тековните : 0.15 Amp Материјал : PC; Имајќи : масло Брзина : 1,900 RPM + / 10%Големина : 12cmx12cmx2.5cmИнтерфејс : Голем 4 P (голем 4 P машки + голема 4 P женски) ДвојноНапон : 12 Vdc; Тековните : 0.15 AmpМатеријал : PC; Имајќи : маслоБрзина : 1,900 RPM + / 10%Боја : Како што е прикажаноПроток на воздух : (МАКС) 11.32 ~ 32.40 CFMПритисок : (МАКС) 0.517 ~ 1.800 ммH20Бучава : 22.2 d B (A) + / 10%Контрола на брзината : PWMЖивотниот век : 50.000 часови (25 целзиусови степени, 45 ~ 85% релативна влажност)Амбиентална температура : 70 целзиусови степениКабел должина : 20 смОпсег : ПРОЦЕСОРОТ, шасија, напојувањеПакетот вклучува : 1 x PC CPU Молчи за Ладење Случај ФанAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 123.84
2 Парчиња 3 Pin 40mm Плоштадот PC Компјутер Вентилаторот за Ладење DC 12V Црна
Гледање

Protduct Име : Вентилаторот за Ладење;Главна Боја : Црна;Напојување : DC 12 V, 0.10 Материјал : Пластика;Конектор Тип : 3 Пина Конектор за Монтажа Дупка со Дијаметар : 3.5 mm / 0.14";Монтажа Дупка Центар Растојание : 31mm / 1.2"40mm / 1.6" Големина : 4 x 4 x 1cm / 1.6" x 1.6" X 0.4" (L*W*H);Должина на Кабел : 24cm / 9.4" Тежина : 31g Protduct Име : Вентилаторот за Ладење;Главна Боја : Црна;Напојување : DC 12 V, 0.10 НаМатеријал : Пластика;Конектор Тип : 3 Пина КонекторМонтажа Дупка со Дијаметар : 3.5 mm / 0.14";Монтажа Дупка Центар Растојание : 31mm / 1.2"40mm / 1.6"Големина : 4 x 4 x 1cm / 1.6" x 1.6" X 0.4" (L*W*H);Должина на Кабел : 24cm / 9.4"Тежина : 31gОбезбедува свежи ладен воздух за да ја вашиот компјутер, имајќи го ладилникот и максимизирање на својот живот.Високо сигурен и лесен за инсталација.Пакет Содржина : 2 x Ладење ФановиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 62.40
10 Парчиња Gdstime 3pin 6cm 60x60x15mm 12V 3D Машина Equitment PC Случај Brushless DC Вентилаторот за Ладење 60mm x 15mm
Гледање

Gdstime DC 12 V 3pin 60x60x15mm Brushless Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 60x60x15mm Конектор : 25103 Pin Оценет Напон : DC 12 V Номинална Струја : 0.16±10% Amp Номинална Брзина : 4000±10%вртежи во минута проток на Воздух : 22.5 CFM Бучава : 25±10%велика британија Имајќи Тип : Ракав Живот : 35000 часа Кабел Lenght : 25cm Тежина : 30g / еезПакетот вклучува : 10 парчињаСовети : Ние снабдување Видови на Навивачите, ако треба и други предмети, ве молиме оставете ме порака, различни големини, бои и конектори!

DEN 1026.72
DF0501012SEE2C 47mm DC 12v Компјутер радијатор VGA Кулер Вентилатор За nVIDIA Geforce GT220 GTS210 Графика Видео Картичка за ладење
Гледање

DF0501012 SEE2 C 47mm DC 12v 0.05 На 2pin 2 линии Компјутер Кулер Вентилатор За n VIDIA Geforce GT220 GTS210 Графика Видео Картичка за ладењеВе молиме да обрнете внимание : Здраво,Секој драги пријатели,Добредојдовте на нашата продавница прво...

DEN 267.00 287.52
Sunon MB50101V2-000C-A99 12V 1.26 W 50*50*10мм 2 жица вентилаторот за ладење
Гледање

MB40200 V1000 CA99Имајќи режим : магнетни лого,Излез број : 2,Преглед димензија : 50x50x10mm,Работен напон : 12 V,Моќност : 1.26 W,Воздушниот волумен : 10.4 CFMПравец на притисок : 0.08 инченH2 O,Бучава : 26.8 велика британијаБрзина : 4300 RPM,Тежина : 20g,

DEN 662.00 720.00
SSEA Нов Лаптоп фан на големо за HP EliteBook 8440 8440P 8440W СПС: 594049-001 Вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ
Гледање

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

DEN 410.00 431.52
Нов лаптоп, Лаптоп CPU Вентилатор За DELL 2710 ПРОЦЕСОРОТ напојување фан KDB0712HB-A102 KDB0712HB A102 плоча приклучок 4P ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ
Гледање

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 845.00 960.00
120pieces многу Gdstime 120mm 2Pin 12025 24V DC 120x25mm Индустриски Кулер Фан
Гледање

МОЈОТ Драг пријател : ако сакате да го нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете попуст, ќе се обиде да ги задоволи вашата целна цена...

DEN 15023.52
5pcs/многу 150x20x5mm Алуминиум Heatsink На LED IC Чип Топлина Мијалник 150mm
Гледање

150x20x5mm Електроника Компјутер Електрична опрема IC Chipes Алуминиум HeatsinkДимензија : 150mm x 20mm x 5mm Боја : Сребро Материјал : Алуминиум Употреба : за ладење Тежина : 25g / еез Пакетот вклучува : 5pcs Алуминиум heatsinkAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 469.92
10pcs/многу 30CM 3 Pin да 2 3 Pin Конектор PC Компјутер Случај Фан Y Splitter Продолжување Кабел Жица
Гледање

PC Компјутер Фан Моќ 3 Pin На Двоен 3pin YКабел Splitter Продолжување Кабел Жица100% сосема нов и висок квалитет на фан кабел им Овозможува на две 3 pin навивачите да бидат поврзани една плоча напојувањеСпецификација : Должина : 30cm Конектори : 1 x 3 Pin до 2 x 3 Pin Тежина : 5g / еез Пакување вклучуваат : 10pcs 3 pin фан кабелAlipay ЗАЧУВАМ прифати...

DEN 431.04
50 МЕТРИ/Roll 2mm/2.5 mm/3мм/4mm 3M9448A Двојно Обложени Ткива Лента Термички Проводници Лепило термички подлога за топлина мијалник радијатор
Гледање

торба Карактеристики Направени од страна на 3 M 9448 A, Ширина : 2mm / 2.5 mm / 3мм / 4mm опционални( Забелешка : 2n5mm=2,5 mm ширина допрете) Должина;50 Meter Дебелина : околу 0.15 mm Користи за апликации кои бараат висок коефициент на топлинска спроводливост со добра електрична изолација Високи перформанси несиликонска термички подлога изградба Мека и conformable за користење на нерамни површини Добра dielectric перформанси Одлична издржливост за долгорочниот коефициент на топлинска спроводливост и електрична изолација стабилност Широко се Користи за IC чипсет heatsink, Електрични Делови Панел, Екранот,, Панел, Трим Работ Обврзници, како и Спецификација : Изградба : 9448 AB Faceside 1 Лепило Тип / Дебелина : Acrylate / 0.003 "(0.076 mm) Грб 2 Лепило Тип / Дебелина : Acrylate / 0.003 "(0.076 mm) Лагер Боја, Тип, Печатење Бела, 120gsm PCK , Лагер Caliper : 0.0056 " (0.14 mm) Превозникот Тип : Ткиво Лента боја : Црна Забелешка 1 : Faceside лепило е за внатрешни работи на ролна, се изложени кога се релаксирани...

DEN 157.00 186.72
50M 10мм/12mm/14mm/20mm/25мм 3M9448A Двојно Обложени Ткива Лента Термички Проводници Лепило термички подлога за топлина мијалник радијатор
Гледање

торба Карактеристики Направени од страна на 3 M 9448 A, Ширина : 10мм / 12mm / 14mm / 20mm / 25мм факултативна Должина;50 Meter Дебелина : околу 0.15 mm Користи за апликации кои бараат висок коефициент на топлинска спроводливост со добра електрична изолација Високи перформанси несиликонска термички подлога изградба Мека и conformable за користење на нерамни површини Добра dielectric перформанси Одлична издржливост за долгорочниот коефициент на топлинска спроводливост и електрична изолација стабилност Широко се Користи за IC чипсет heatsink, Електрични Делови Панел, Екранот,, Панел, Трим Работ Обврзници, како и Спецификација : Изградба : 9448 AB Faceside 1 Лепило Тип / Дебелина : Acrylate / 0.003 "(0.076 mm) Грб 2 Лепило Тип / Дебелина : Acrylate / 0.003 "(0.076 mm) Лагер Боја, Тип, Печатење Бела, 120gsm PCK , Лагер Caliper : 0.0056 " (0.14 mm) Превозникот Тип : Ткиво Лента боја : Црна Забелешка 1 : Faceside лепило е за внатрешни работи на ролна, се изложени кога се релаксирани...

DEN 495.00 556.32
Вентилаторот за ладење За asus X550LB X550LC X550VB X550VC X550VL R513M Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ
Гледање

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

DEN 274.00 311.52