.

со ознака се користи hummer затворач -16-36 должина од не ' рѓосувачки челик ѓердан 2mm топката синџир на модни монистра синџири 20pcs ZX472C
Гледање

Нашата посветеност(1)Ние гарантираме за овој производ е 100% од нерѓосувачки челик ;(2)Ние гарантираме за нашата описи е 100% вистинаSizs : ширина 2mm (1 mm = 0.039 Инч, 1 Инч = 25.4 mm) Боја : сребро белаПакување : opp пластична кеса (независна пакување)друга боја 1.5 mm монистра синџирПроизводи од истата серијаЗа ѓердан додатоци стил и модни додатоци големина, ако имате други посебни барања, можете да контактирате со нас,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.За ВИП попуст & продавница попуст & продавница купониПродавницата попуст и купоните може да се користи во исто време, но продавница попусти и купон не може да се користи со ВИП попуст во исто време.(ние ќе избор biger попуст за вас)За превозот1...

DEN 816.00
LongWay 2018 Нов Дизајн Ѓердан за Жените Долг Ѓердан од Злато Боја Црна Дрвото на животот Синџир Ѓердан Pendant Ѓердан SNE170101
Гледање

Long Way 2018 Нов Дизајн Ѓердан за Жените Долг Ѓердан од Злато Боја Црна Дрвото на животот Синџир Ѓердан Pendant Ѓердан SNE170101 100% Сосема Ne Стил : Мода Накит / ѓердан Материјал : Австриската crytal Necklace Size : 6.3 cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Сечење Накит

DEN 219.00 336.48
Lemegeton Викинг Секира Накит Kolovrat Амајлија Пагански Скандинавските Нордиска Ирски Јазол Шарм Ѓердани & Приврзоци Прилагодливи Кабелот
Гледање

Бренд Име : Lemegeton Материјал : Цинк Легура; Боја : Антички Сребрен / Злато Pendant Големина : 26*45mm(1.02*1.77 инчи) Тежина : 8.6 g Синџир Должина : 50cm (20 инчи) Синџир Тип : Јаже, Верига, прилагодлив Пакување : OPP Пакување Стандард : Екопријателски,Никел Слободни,Доведе Слободни стандарт : эко дружественных, никель бесплатно, привести бесплатноАнтичкиот Сребрена Боја : Античкиот Златна Боја :

DEN 47.04
KIVN Накит турски Сино око Кубни Циркони Булчински Свадба Pendant Ѓердани за Жените Девојка Роденден Подароци 10pcs Многу Големо
Гледање

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика....

DEN 5477.00 7021.92
N041 Легура накит трговија на големо Кореја шупливи корејски накит црно јаже ѓердан pendant цвеќиња мала торба
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 17.00 18.72
Моден Бонбони Боја Жените Девојка Јасно Срцето Ѓердан рачно изработени Транспарентен ПВЦ Harajuku Фетиш Јака Ѓердан
Гледање

Моден Бонбони Боја Жените Девојка Јасно Срцето Ѓердан 100% рачно изработени Транспарентен ПВЦ Harajuku Фетиш Јака ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

DEN 156.00 239.52
Harajuku Панк Рок Cosplay рачно изработени О Круг Занитвам Студ Двоен Ред Кожа Ѓердан во BDSM Јака Ѓердан
Гледање

1 Cosplay Жените Девојка 100% рачно изработени Големо О Прстен Студ Занитвам Зачинети Јака Кожа Ѓердан во BDSM Фетиш Ѓердан NecklacФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Рачно изработени со НегаКоличина : 1Стил : Мода...

DEN 436.00 623.04
Рачно Изработени Слој Кожа Ѓердан Панк Готски Cosplay Персоналните О-Круг Разговор Јака Рамка Ѓердан Ѓердан
Гледање

100% Рачно Изработени Слој Кожа Ѓердан Панк Готски Cosplay Персоналните ОКруг Разговор Јака Рамка Ѓердан ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Стил : Мода...

DEN 445.00 684.96
Висок Квалитет Машки 15mm Накит 316L не 'Рѓосувачки Челик Сребро Полиран Спречување на Кубанската Линк Синџир на Мажите Момчето Ѓердан ТОПЛА 24 долго
Гледање

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

DEN 691.00 767.52
12 Парчиња/Многу Долг Ѓердан За Жените Керамички Шарени Монистра Ѓердани Накит Гроздобер Мушка Шарм Ѓердан Џемпер Синџири Подароци
Гледање

12 Парчиња / Многу Долг Ѓердан За Жените Керамички Шарени Монистра Ѓердани Накит Гроздобер Мушка Шарм Ѓердан Џемпер Синџири Подароци1 Piece

DEN 1223.00 1510.08
Amorita бутик Црна pendant ѓердани
Гледање
Едноставни Модни Накит Тинејџерски Волкот Triskele Долг Ѓердан Stiles е мојот Бетмен Ѓердан
Гледање

Едноставни Модни Накит Тинејџерски Волкот Triskele Долг Ѓердан Stiles е мојот Бетмен Ѓердан2017 моден филм накитнајдобрите подароци за семејството ,пријатели&ЉубовникЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

DEN 43.00 72.00
2017 Висок Квалитет на Новиот Дизајн Мода јака Ѓердан Луксузни Изјава Ѓердани Мулти-боја Кристал Ѓердан Накит
Гледање

Топло Прашува: 1 ние слободни брод од страна на Ali Express Стандард на Превозот 2 доколку купите повеќе од 100 $ ,ние ќе брод од страна на DHL / UPS / ТНТ / EMS, Тоа е многу брзо!Испорака : Кога ќе се одржи орде,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Обично ние wll испратите објекти во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен...

DEN 208.00 269.76
3rows слатководни бисер во близина круг 8-9mm ѓердан 28-30inch и црна змеј затворач трговија на големо FPPJ
Гледање

метал : слатководни бисероблик : во близина кругбоја : белаголемина : 89mmдолжина на 2830inch,бисер лице има некаков раст на самото место ,неговата природа .ве молиме видете на слика детали

DEN 1836.00 2160.00
Симпатична Лолита Девојка рачно изработени Жените Чипка Jingle Bell Јака Harajuku Meow Bowknot Лак Лента Ѓердан Ѓердан
Гледање

Моден Harajuku Kawaii Neko 100% Рачно Изработени Панк Cosplay Чипка Бел Ѓердан Лак Јака Meow ЃерданФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Рачно изработени со НегаКоличина : 1Стил : Мода...

DEN 361.00 515.52
(Kindgems Накит) Зелена Парче Ѓердан Монистра Pendant Ѓердан, 2017 Слободни Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените
Гледање

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Круша формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 10152530мм, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 698.00 758.40
Druzy Виножито Парче Ѓердан Монистра, Обоена Pendant Ѓердан Камења, Камен Супер Популарност Европската Мода Накит за Жените
Гледање

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Слобода формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 1520mm, вкупно околу 15.5 инчен по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 654.00 710.40
Секси Тело Црн Сомот Синџир Подигнат Бикини Плажа Синџири Ѓердан Жените Bralette Синџир Врвот градник Лето Ѓердан Накит
Гледање

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : ЃерданМатеријал : АлуминиумскиБоја : ЦрнаГолемина : S / M / L / XLПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc ѓердан (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

DEN 72.00 91.68
LZHLQ Гроздобер Жените Луксузни Кристал Ѓердани Трендовски Вода Капка Clavicle Ѓердан Multilayer Tassel Кристал Накит Изјава
Гледање

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИНога СинџирItem Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Синџири Ѓердани Гроздобер Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJT551 Формашема Вода Капка Pendant Големина Ниту една Функција никој Компатибилност Други Тежина 70g Должина 45+5 cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Мултислој синџир Материјал Цинк Легура +Акрил+Rhinestones

DEN 216.96
(Kindgems Накит) Слон Парче Ѓердан Се Најде, Монистра Pendant, 2017 Freeshipment Супер Популарност Европската Мода Жените Камен
Гледање

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Слон s hapeКвалитетот Одделение : ААГолемина : Околу 40mm, вкупно 5pcs по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 698.00 758.40
Нов Бренд на Модниот 6mm Круг Мушка Ѓердан 925 Сребрена Боја Синџир Ѓердан Бесплатен Превозот парична Казна Накит N016
Гледање

Предмети : Нов Бренд на Модниот 6mm Круг Мушка Ѓердан Сребрена Боја Синџир Ѓердан Бесплатен Превозот парична Казна Накит Нова Мода Накит / Луксузни Класичен Стил,Партија Подарок Оригинална Накит Номинација Стил : Мода Накит / Луксузни Ѓердани & Pendant Состојба : 100% Сосема Нови ,Високо Квалитетни Материјали : Позлатен Сребрен Синџир Должина : 46cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Мажите Одговара за : Изјава Ѓердан За Мажи Пакет, Вклучувајќи : 1 buc Ѓердани за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

DEN 189.00 265.92
Ethlyn Класичен Етиопската Жените Накит Колокација синџир должина 45см Златна Боја Накит Колокација ѓердан N025
Гледање

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL / Федекс / UPS / Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок...

DEN 235.20
15.5 инчен/Full Влакно Пурпурна Druzy Камења, Камен Ѓердан Fingding , Плоча Парче Суровини камен Конектор Монистра Pendant, Kindgems Накит
Гледање

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Намалување формаКвалитетот Одделение : ААГолемина : 15202530мм секој каменКоличина : 1 Full влакно, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фикснаНие исто така нудиме да OEM / ODM за вас!!!!Пакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 698.00 758.40
(Kindgems Накит) Жолта Слон Парче Ѓердан Наоѓање На Монистра, 2017 Freeship Супер Популарност Европската Мода Жените Камен
Гледање

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Материјал : АхатШарм Облик : Слон s hapeКвалитетот Одделение : ААГолемина : Околу 40mm, вкупно 5pcs по влакноКоличина : 1strand , токму исто како слика покажаПакување : Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer...

DEN 698.00 758.40
Новиот Дизајн на Домот, Розово Злато /Бела Боја ААА Кубни Циркон Бисер Ѓердани За Жените Модни Додатоци Накит
Гледање

Материјал : бакар алуминиумски + ААА циркон големина : 14*39mm Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / годишнината Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Применливи подарокдавање прилики : свадбена, роденденски подарок, нешто различно Пакување : независни пакување Сите фотографии направени од страна на Микро Lense, ве Молиме бидете сигурни проверете ја големината пред место со цел, ви благодариме

DEN 349.00 431.52
LZHLQ Бохемија Долго Tassel Геометриски Pendant Ѓердани Мода Жените Макси Гроздобер Ѓердан Метал Издлабени Позлатен Накит Изјава
Гледање

ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИS HAIRWEARТелото Накит Anklets ПРСТЕНИНога СинџирItem Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Синџири Ѓердани Стил Бохемија Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJN004 Формашема Геометриски Pendant Големина Ниту една Функција никој Компатибилност никој Тежина 82g Должина 45+5cm Цел Обработка на Време Ќе пак добро и испрати рок од 48 часа Превозот Цел повеќе од 130$ бесплатен превозот од DHL Fedex Ние Прифати продажба на Мало трговија на Големо Dropshopping Прилагодено ОЕМ Пакување Хартија торба Боја Како на Сликата Покаже Шема Панк геометриски +Мала вертикална лента Материјал Цинк Легура

DEN 181.44