.

2 ПАРЧИЊА 74LS02 HD74LS02P НАТОПИ IC НОВИ
Гледање

2 ПАРЧИЊА 74 LS02 HD74 LS02 P НАТОПИ IC НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

DEN 42.24
10CS MOC3023 OPTOCOUPLER TRIAC-ОД 6-НАТОПИ НОВИ
Гледање

10 КС MOC3023 OPTOCOUPLER TRIACОД 6НАТОПИ НОВИ

DEN 66.72
5 компјутери LF351 LF351N Голема Брзина Широк Bandwith J-FET Op Amp IC
Гледање

5 компјутери LF351 LF351 N Голема Брзина Широк Bandwith JFET Op Amp IC

DEN 116.64
100pcs 4-pin НАТОПИ Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 12X12X10mm НОВИ
Гледање

100pcs 4pin НАТОПИ Тактилни Притисни Копче за Префрлање Такт се Префрлите 12 X12 X10mm НОВИ

DEN 276.48
10PCS Двојно страна Прототип PCB Конзервирани Универзална одбор 3x7 3*7cm
Гледање

10 PCS Двојно страна Прототип PCB Конзервирани Универзална одбор 3x7 3*7cm

DEN 115.20
Бесплатен превозот 5pcs/многу P5NK80Z STP5NK80Z нови оригинални
Гледање

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

DEN 496.00 522.24
2 парчиња Двојна USB Излез DC-DC Чекор Надолу Моќ Модул 9V/12V/24V/36V да 5V USB 3А
Гледање

Објект : Двоен USB излезен модул 3А Чекор НадолуТекст : 6 V40 VИзлез : 5 V / 3А (MAX)Ефикасност : 92% (MAX)Префрлување фреквенција : 150 KHZРаботна температура : 40 Centigrade + 85 CentigradeБебе Големина : L_59mm * W_21mm * H_17mmКапацитет : Максимална излезна 3АПредмет : мобилен струја, мобилни телефони, flatпанел напојува преку USB уреди 5 VПакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА НОВ Двоен USB Излез DCDC Чекор Надолу Моќ Модул 9 V / 12 V / 24 V / 36 V да 5 V USB 3А t9

DEN 143.52
Aoweziic {100 КОМПЈУТЕРИ} ( 25V 100UF 6x12 100UF 25V 6*12 ) ( 50V 470UF 10*16 470UF 50V 10*16 )( 50V 470UF 10x21 470UF 50V 10*21 )
Гледање

Параметар за јачина : 25 V 100 UF 6mm X12mmПараметар за јачина : 50 V 470 UF 10mmx16mmПараметар за јачина : 50 V 470 UF 10mmx21mm

DEN 297.60
IC нови оригинални V3040D ДА-252
Гледање
1 BUC Рамен Лента Кабел 26 pin 2.54 mm picth 200mm за Малина Пи GPIO Заглавие
Гледање

Рамен Лента Кабел 26pin 2.54picth 200mm 100% Сосема Нов Конектор : женски ИДЦ конектори Игли : 26 Теренот : 2.54 мм Должина : околу 200mm Идеален за поврзување RPi на друга апликација на одборот (како што се DVK511)

DEN 35.52
5 Компјутери Microtemp Термички Осигурач 129 ТФ Исклучување 15A 250V SF129X
Гледање

5 Компјутери Microtemp Термички Осигурач 129 ТФ Исклучување 15 A 250 V SF129 X

DEN 90.24
STM8S103F3P6 РАКА STM8 Минимум Систем за Развој Одбор Модул за Arduino
Гледање

STM8 развој одбор, минимум систем одбор, главниот одбор, STM8 S103 F3 P6STM8 S главниот одбор на моменти : Развојот одбор користење Micro USB кабел снабдување, компатибилен со smart телефон линии, податоци линии е едноставен и лесно да се добие, но не USB МИНИ линијапогон, USB МИНИ линија не е лесно да се најде, е постепено постепено...

DEN 36.00
1PCS Arduino BTBee/Bluetooth Пчела USB на Сериски порт за Полнење FT232RL Компатибилен X
Гледање

Пчела Адаптер е компактна USB да сериски адаптер опремени со ПЧЕЛА (20pin 2.0 mm) штекерите (подножјата)...

DEN 132.00
1PCS BMP180 Дигитални Barometric Притисок Сензор Модул ЗА WeMos Д1 мини WIFI
Гледање

1 Употребата на помошни Д1 МИНИ 2.Arduino компатибилен програмирање користење на Arduino IDE 3.11 XI / O иглички 4.1 XADC pin (текст 03.3 V) 5...

DEN 182.40
2 ПАРЧИЊА IC Чип TDA8950TH TDA8950 СОП-24
Гледање

2 ПАРЧИЊА IC Чип TDA8950 TH TDA8950 СОП24 НОВИ

DEN 299.04
10Pcs 3362P-204 3362 СТР 200K ohm Висока Прецизност Променлива Отпорник Potentiometer
Гледање

10 Pcs 3362 P204 3362 СТР 200 K ohm Висока Прецизност Променлива Отпорник Potentiometer

DEN 47.52
50pcs 5mm 3Pin Дифузен две Bi-Црвена Боја & Зелено Светло Заеднички Анодна Led Диоди C
Гледање

50pcs 5mm 3 Pin Дифузен две BiЦрвена Боја & Зелено Светло Заеднички Анодна Led Диоди C

DEN 74.88
10PCS XL6019(XL6009) DC-DC напојување на модулот се зголеми модул чекор-up конвертор на напон Напонски регулатор XL6019 прилагодливи излез
Гледање

10 PCS DCDC напојување на модулот се зголеми модул чекорup конвертор на напон Напонски регулатор XL6019 прилагодливи излез

DEN 627.84
1PCS Нови AT24C256 I2C ЖИТО Интерфејс EEPROM Меморија Модул 8P Чип Напојување Индикатор се Повлече До Отпорник Директни Скокач Поставување
Гледање

Одборот 8 Pчип превозникот, може да го поддржи AT24 C256 серија чипови; Pin напојување, onboard моќ индикатор; натабла се повлечеup отпорник за I2 C комуникации потребно ; Сите иглички води надвор и да бидат означени, адреса на текст и пишувањезаштита на pin директни скокач settings; PCB одбор големина : е 36,5 (mm) x12 (mm)Пакет Се Вклучени : 1 X AT24 C256 Модули

DEN 42.00 44.64
Топла продажба 2GT /2meter GT2-6mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас
Гледање

Топла продажба 2 GT / 2meter GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појасПакет Се Вклучени : ​2 Метар Времето Појасc

DEN 65.00 68.16
Нови MFRC500 MFRC500 01T не-контакт картичка чип оригинални увезени оригинални производи
Гледање

Нови MFRC500 MFRC500 01 T неконтакт картичка чип оригинални увезени оригинални производи

DEN 1824.00
Топла продажба 10meter GT2-6mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појас
Гледање

Топла продажба 2 GT / 2meter GT26mm отвори времето појас ширина 6mm GT2 појасПакет Се Вклучени : ​10 Метар Времето Појасc

DEN 295.00 310.08
100PCS MX25L3206EM2I-12G MX25L3206EM2I 25L3206E
Гледање