.

Инсекти Шеќер Торта Флексибилни Силиконски Калапи рачно изработени Чоколадо Занаети Калапи Слатки Десерти Декоративни Калапи DIY Печење Gadgets
Гледање

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 372.00 464.64
Трговија на големо/мало,бесплатен превозот,6 дупка се зголеми силикони торта калап сапун калап за печење алатка
Гледање

Мувла големина на : 29.5 * 17.5*3.5 cm Една дупка големина : 7*3.5 см сапун тежина : 120g Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини има мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

DEN 299.00 403.20
Крокодил Креми Флексибилни Силиконски Калапи рачно изработени Чоколадо Занаети Слатки Десерти Декоративни Калапи DIY Тесто Печење нови Gadgets
Гледање

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 312.00 415.20
3D Бебе лице готвење алатки Силиконски Калап Торта Чоколадни Бонбони Желе Печење Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки
Гледање

3 D Бебе лице готвење алатки Силиконски Калап Торта Чоколадни Бонбони Желе Печење Мувла Фондан Торта Декорирање АлаткиГолемина : 4.5*3 CMPakage : 1 Buc

DEN 66.24
Круг Цвет DIY Сапун Калапи 3D рачно изработени Силиконски Калап за Правење на Сапун
Гледање

Спецификација : Материјал : 100% храна одделение силиконски каучукТежина на силиконски калап : 80 грамаГолемина на готови сапун : 45*45*22 ммБоја : АвтоматскиПримена : за рачно изработени сапун ,мирис восок од свеќи ,чоколадо,торта ,sugarcraft ,итн ..

DEN 556.80
Декоративни бетонски тенџере калапи цемент вазна калапи Конкретни едноставен модерен цвет вазна калапи
Гледање

Детали за производот : Тенџере големина : 9*9cm Мувла тежина : околу 820g Ние продаваме силиконски калапи не бетон штип ...

DEN 1824.00 1919.52
Ангелските Крилја Кристал Pendant Монистра Кастинг Калапи Јасно Епоксидна Силиконска Смола Течни Мувла DIY Накит Одлуки Занает Алатка Торта Оркестарот
Гледање

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : Материјал : Мувла е направен од силикон кој е флексибилен, отпорност на кинење, издржливи...

DEN 95.52
Фондан Торта Декорирање Алатки Писмо Торта Шеќер Мувла Чоколадо Десерт Декорација Желе Пудинг Мус Diy Кујна Bakeware
Гледање

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 76.00 95.04
DIY Домашен Сапун Силиконски Калап Торта Мувла Правоаголна Дрво Мувла Четири-дупка Сапун Мувла Свеќа Создателот се Тресат Qian Шу Среќен Дрво E343
Гледање

DIY Домашен Сапун Силиконски Калап Торта Мувла Правоаголна Дрво Мувла Четиридупка Сапун Мувла Свеќа Создателот се Тресат Qian Шу Среќен Дрво E343Големина : 19.5*16*4cmКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB,SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,40°C230°C,(40°F446°F)5 : безбедност,Нетоксични, Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен избор

DEN 268.00 282.24
1PC Прилагодливи 16-28cm Плоштадот Мус Торта Прстен S/Челик Торта Круг Мувла Торта Мувла Торта Декорација за Печење Алатки Bakeware KX 176
Гледање

Опис : Член име : Плоштадот Мус Мувла(може да се прилагоди 16cm,28cm,30cm)Материјал : 410 Нерѓосувачки челикБоја : сребренаГолемина : 1628cmx5cm дебелина 0.6 mmЕдиница тежина : околу 200g / pcПакет се вклучени : 1 XMousse МувлаAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 431.52
Icicle Форма Торта Декорирање Алатка Чоколадо Силиконски Калап Gumpaste Печење Алатка Торта Мувла A1137
Гледање

Icicle Форма Торта Декорирање Алатка Чоколадо Силиконски Калап Gumpaste Печење Алатка Торта Мувла A1137 Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:како на сликата покажуваБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade

DEN 216.00 303.36
Бесплатен Превозот TYL083U 36.8 mm Крофна Силиконски Калап - Doughnut Флексибилни Калап за Торта Декорација, Sugarcraft Смоли, гуми за Џвакање Паста Мувла
Гледање

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

DEN 67.00 72.48
1Pcs Нови Силикони Фондан Пиратски Брод форма Брод Мувла Чоколадо Калапи за Печење Торта Декорирање Алатки Кујнски Прибор
Гледање

1 Pcs Нови Силикони Фондан Пиратски Брод форма Брод Мувла Чоколадо Калапи за Печење Торта Декорирање Алатки Кујнски ПриборГолемина На : (Approxi.)Како на сликата покажуваБоја : Случајно Испорака!!!Safe Материјал 100% храна одделение СиликонскиЛесно користење и обновливиНето Тежина : Approxi.48 gРејтинг на температура : 40 centigrade на +230 centigradeКоличина : 1pcsФункција : 100% за Храна одделение силиконскиНестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклираЕдноставна и корисна, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекостНе е лесно да се оштетиS afety ,Нетоксични, Без мирисAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 158.00 175.20
Бамбус Силикони Печење Мат Мувла Свадба Чоколадна Торта Граница Декорација Мувла DIY Sugarcraft Фондан Торта Декорирање
Гледање

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : СиликонТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски Големина :Точка мери со раце па ве молиме оставете малку грешка ,ви благодариме !

DEN 517.92
1Piece Мувла Фондан Алатка Цвет и Лист Гранка Птица Форма за Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет
Гледање

За Yiwu Добар Живот ПродавницаНашата компанија е професионална кујнски мебел производители од Кина, со долгогодишно искуство во индустријата и извонреден тим на дизајнери.Ќе се обезбеди глобална корисници со висок квалитет дома живот производи,Првиоткласа на квалитет на производот и на најдобри услуги на клиентите се создаде прекрасно шопинг искуство за вас.Фондан Алатка Цвет И Лист Гранка Птица Форма За Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност ЦветКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB,SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура,40°C230°C,(40°F446°F)5 : безбедност,Нетоксични, Без мирис , Загрева рамномерно>>Ќе Се Продаде Ние Брод За Вас !1> Ние Може да Обезбеди Слики за Вас, Ако Треба.а...

DEN 253.00 389.76
Мајка&Грашок MPA1748 Невестата & Младоженецот во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение
Гледање

Материјал : храна одделение силиконски калапМувла Големини : за 11.2*6*2.5 cmМувла Тежина : 123g

DEN 259.00 445.92
Мајка&Грашок MPA1742-4 Богатство Мачка во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение
Гледање

Материјал : храна одделение силиконски калапМувла Големини : околу cmМувла Тежина : g

DEN 136.00 234.72
Печење алатка Русија цевки Млазницата не ' Рѓосувачки челик 3D цвет млазници неколку видови може да се изберат
Гледање

Име на производ : Печење алатка Русија цевки Млазницата не ' Рѓосувачки челик 3 D цвет млазници неколку видови може да се избератМатеријал : увезени 430 нерѓосувачки челик,големина : горниот кол : 2.6 cm бо ttom кол : 3...

DEN 120.00
101 листови печење мувла лист / торта декорација/Чоколадо трансфер на хартија
Гледање

цената за 101 листови трансфер на хартија,ние ги испратите случаен обично Име : Храна Трансфери Бренд Име : Rui Xin Боја : боја, како и единствена боја на летоци големина : 33cm * 21cm , приближно еднаква на големината на А4 хартија

DEN 2399.52
10Pcs Нови Фондан Силикони Арапски Број форма Мувла Мувла DIY Торта декорирање Алатки bakeware Кујната Готвење Додатоци
Гледање

10 Pcs Нови Фондан Силикони Арапски Број форма Мувла Мувла DIY Торта декорирање Алатки bakeware Кујната Готвење ДодатоциГолемина На : (Approxi.) Тежина : 0 : 85*91*25ММ 23 G1 : 92*63*25ММ 15.5 G2 : 92*80*25ММ 23 G3 : 91*82*25ММ 24 G4 : 91*90*25ММ 22.5 G5 : 90*89*25ММ 28.5 G6 : 90*85*25ММ 26 G7 : 92*88*25ММ 20.5 G8 : 90*80*25ММ 24.7 G9 : 90*85*25ММ 26.5 GБоја : Случајно испоракаSafe Материјал 100% храна одделение силиконскиФлексибилни,трајни и обновливиЛесна употреба и чистењеКоличина : 10 PcsКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety ,Нетоксични, Загрева рамномерноAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

DEN 576.00 639.36
Торта Декорирање Алатки Септември Нова Елка Снешко Фондан Торта Мувла Десерт Декорација Занаети Bakeware Diy Чоколадо
Гледање

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

DEN 1063.00 1328.64
Бела квалитет детали ноќта на Вештерките тиква дух spider шеќер торта силиконски калап чоколадо мувла
Гледање

Име : Бела квалитет детали ноќта на Вештерките тиква дух spider шеќер торта силиконски калап чоколадо мувлаМатеријал : силикон (безбедност, отпорност на топлина, без мирис)Спецификација : 11.5*10.5 смБоја : АвтоматскиAnswer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, нетоксични за заштита на животната средина, температура 40 степен на +230 степенНа мувла големина погодни за чоколадо ...

DEN 364.00 383.52
зајакот велигден зајаче јајца Силиконски калапи зајакот сапун силиконски калап сапун калапи силика гел умре Арома камен габи свеќа мувла
Гледање

големина на : Висок 8cm, 9cm дијаметарКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

DEN 768.00
Шминка Алатки Силиконски калап Дизајн Кармин Фондан Торта Мувла 3D Сапун Чоколадо Декоративни Печење Bakeware Кујнски Прибор
Гледање

Нови заштита на животната средина одделение силиконски температура поддршка : 40 степен 230 степенКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Материјал : СиликонБоја : случајниГолемина : прибл...

DEN 72.00 95.52
DIY Кина се Зголеми Petal Фондан Силикони Габи, за Торта Декорација за Печење и Готвење Колачи Алатки за Торти Bakeware Поставите S350
Гледање

DIY Кина се Зголеми Petal Фондан Силикони Габи, за Торта Декорација за Печење и Готвење Колачи Алатки за Торти Bakeware Поставите S350 Тип : силикони торта мувла Облик : кина ливчиња од роза Материјал : силикон Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет, Големина : Како Слики Прикажани Тежина : 54g / set Пакет се Вклучени : 1set = 2 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, и тоа е бесплатен превозот, тоа може да ги зачувате вашите пари, таа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина...

DEN 169.00 187.68
10 Инчи Лабава Дното Метал Не Држи Правоаголна Форма Chrysanthemum Пита Торта Мувла Пица Пан Тин
Гледање

(2 парчиња / многу) 10 инчи лабава на дното на метал нестап правоаголна формаChrysanthemum пита торта мувла пица пан тин за готвење печењеГолемина на : 25*10*2.5 cmМатеријал : Алуминиум nonstick премачкување процес карактеристики на Производот : (1) висока јачина има 911 цврстина, трајни (но не и директно да се сече со нож, а не со тврд предмет, како што се бодликава жица за чистење за да се избегне оштетување на слој) (2) хемиска отпорност, алкално резистенција, високо ниво на шеќер (3) нема оксидација чиста, хигиенски, нетоксични, долг животЗошто да изберете нас : 1.Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 13 дена.2.професионален човек за решавање на сите прашања 3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе рефундирање на дека mone

DEN 839.00 882.72
4Pc Бебе Мечка Калапи Фондан Чоколадо Силиконски Калап Храна-Одделение Бонбони Габи ЕУ SGS Одобрени од FDA Тесто Bakeware SQ14144
Гледање

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 65mm*65mm*12Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 115.00 143.52
3D Ајфеловата Кула во Париз, силикони фондан калап за торта декорација/ заболување на ставете чоколадо мувла торта декорирање алатки SQ1695
Гледање

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 50mm*50mm*100mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

DEN 192.00 239.52
4PCS различен Стил Слива Цвет слатка Срцето Спреј Stencils Роденденска Торта DIY Мувла Десерт Украсување Леб Подарок 53038
Гледање

Материјал : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 4pcs / setБоја : автоматски

DEN 100.80