.

300sets/многу 20*12mm празен свет стакло круг топката orb со чипка база накит од стакло меур DIY стакло шишенцето приврзоци ѓердан оркестарот
Гледање

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*12mm300sets / многу можете да добиете не заврши производи...

DEN 6065.00 6384.00
Природни XIUYU Jadee Камен Pendant рачно изработени Врежан Шупливи-out Круг Жени Мажи Амајлија Nephrite Jades Накит Приврзоци Со Јаже
Гледање

Welcom на Мојата Продавница Име : Природни XIUYU Jadee Камен Pendant рачно изработени Врежан Шупливиout Круг Жени Мажи Амајлија Nephrite Jades Накит Приврзоци Со Јаже.Услови : 100% Нови и на Слободни ЈажеМатеријал : Xiuyan JadeГолемина на(Приближно) : дијаметар 46mm ( 1mm=0.039 Инчен).Напомена : Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред...

DEN 477.00 560.64
Топла продажба на бесплатен превозот*******Вистински Огромен 18 Круг 11-12mm ААА јужна море златна природен бисер Ѓердани
Гледање

Во денешно време, свежа вода за бисери стануваат се повеќе и повеќе модерни за луѓе од целиот свет...

DEN 10751.00 13439.04
Слободен брод!! 25мм стакло свет купола круна/чипка форми база поставено стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло маска
Гледање

Големина на Стаклена купола : За 25mmПо собата : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , нема филерМатеријал : Стакло купола со бакар метални наодиБелешки : Тие се полуготови производи , ќе треба DIY со лепакМоже да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

DEN 281.00 312.00
Поставен 19.50*6.30 mm 925 sterling silver бисер pendant фитинг
Гледање

Поставен 19.50*6.30 mm 925 sterling silver бисер pendant фитинг со циркони Производ ID : SP130 SB Тежина : 0.61 грамаГолемина на : 19.5*6.3*3.3 мм Материјал : 925 sterling silver Превозот Време : 37 дена (express); бесплатен превозот : 1245days (мал пакет Производ Време за Подготовка : 12 дена откако го примиле исплата ...

DEN 454.00 504.00
Солидна 925 сребрен срце облик на pendant. Фунта сребрен ѓердан мода жените.Шармантна дама срцето ѓердан.Трговија на големо накит
Гледање

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

DEN 508.00 619.20
Слободен брод!! 15mm стакло свет купола со круна форми база, сет 2 боја може да изберете стакло свет поставено стакло шишенцето pendant стакло маска
Гледање

Големина на Стаклена купола : За 15mmПо собата : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , нема филерМатеријал : Стакло купола со бакар метални наодиБелешки : Тие се полуготови производи , ќе треба DIY со лепакМоже да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

DEN 786.00 873.60
BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 25*22MM Гроздобер Diy Прибор Делови Легура Антички Бронза Двојно Задоволство Приврзоци за Накит Наоди
Гледање

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 25*22 MM Гроздобер Diy Прибор Делови Легура Антички Бронза Двојно Задоволство Приврзоци за Накит Наоди БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

DEN 352.00 391.20
6mm Завртка капа плоштадот стакло шишенцето pendant со сребро засадени капа кои сакаат стаклено шише уметност ѓердан
Гледање

Големина : 6mm вклучуваат капаМатеријал : Стакло шише со завртка капаЦена : Вклучуваат стаклено шише, завртка капа , нема филерБелешки : Ова завртка капа стакло шишенцето pendant, не треба лепакможете да изберете што треба објект ,а потоа ми кажете бројот

DEN 767.00 852.48
Слободен брод!! 20mm стакло свет купола со база бронза/сребрена чаша шишенцето pendant стаклено шише ѓердан мода pendant
Гледање

Големина на Стаклена купола : За 20mmПо собата : Една чаша свет , една база , еден монистра капа , нема филерМатеријал : Стакло купола со бакар метални наодиБелешки : Тие се полуготови производи , ќе треба DIY со лепакМоже да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

DEN 787.00 874.08
Слободен брод!! Многу мешана боја, може да избере лепак капа & Пиперка во облик на 35x6mm шишенцето pendant одговара ѓердан/DIY модна ѓердан pendant
Гледање

Забелешки : Овие се полуготови производи,ќе мора да лепак капа и шише заедно себеголемина : 35x6mmБоја : мешана бојаВнатрешниот Дијаметар на тесно грло : За 4mmОд Дијаметар на тесно грло : За 6mmможете да изберете што треба објект,а потоа ми кажете бројот

DEN 441.00 490.08
Од чисто Злато Боја Полу-тркалезна Форма Pendant Stalactite Природен Камен Шарм Деликатна Stalactite Pendant Околу 45 mm PM9264
Гледање

Приближно 45 mm 10 компјутери за продажба Природата stalactite шарм во Близина на тркалезна форма Злато позлатен ѓердан шарм изработка на Накит​

DEN 2710.56
2017 Љубов Двојно Срцето Ѓердан Ladie ЗАСЕКОГАШ ЉУБОВ Накит Розово Злато Синџир Ѓердани & Приврзоци Мода Љубители Ден Подарок
Гледање

Топло совети : ве Молиме пратете ни порака ако имате било какви прашања!Информација за производот : синџир должина : околу 40cmМатеријал : Челик Боја : Роза ЗлатоВе молиме имајте во предвид синџирот вид е ист како на сликата подолу, кутија синџир .Пакет : убав подарок кутија, случаен бојаОпис : мали, кратки, симпатична, сјајна, Pt позлатен! Најдобрите подароци за љубовници, freinds! На кристал искри како вистински дијаманти! Но, ве молам да прифати некои боја разлика и да се измери грешка.ПакувањеПревозот и Испорака Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

DEN 278.00 315.84
Ayowei трговија на Големо и Мало Нов Цвет стил белиот Оган Опал 925 Сребрен Печат Ѓердан Pendant за жените Мода Накит OP771A
Гледање

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

DEN 348.00 429.60
Rinntin Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Мал Круг Точка Pendant Ѓердан со 44 cm Синџир Шарм Накит Жешка Жени Подарок TSN04
Гледање

Rinntin Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Мал Круг Точка Pendant Ѓердан со 44 cm Синџир Шарм Накит Жешка Жени Подарок TSN04Материјал : Вистински 925 Фунта Сребро, ААА Австриската ЦиркониГолемина : ве Молиме проверете на сликата подолуГаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава ( ако го исечете или нула нашиот накит,може да се види внатрешноста метал е сребрена боја,тоа е причината зошто ние го гарантираме дека бојата ќе не промени)Погодни за : Млади и Зрелост ЖенскиПодарок за : Девојка / Мајката / Сопругата / Сестри / ЌеркаОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи1.П : Кога не можете да испраќате мојата цел?A : По вашата исплата е направено,ние ќе користиме високо квалитетни vevet торбичка да се спакувам вашиот накит и го испрати надвор во рок од 48 часа.2.П : Колку долго можам да се примени на производите?A : Обично превозот времето е 1040 дена (од 5 до 20 дена преку Epacket).3.П : Може ли да добијам попуст?A : За сите наши производи,доколку вашата цел повеќе од 2 парчиња.Ќе добиете дополнителни 5% попуст.4 : П : Што е овој материјал?A : Ние сме само продажба на вистински 925 фунта сребрен накит.Нашиот накит е направен од 925 фунта сребро.

DEN 265.00 441.60
KITEAL Роденденски Подарок сребро позлатен жените pendant ѓердан Инкрустирани камен месечината ден на мајката колиер додатоци
Гледање

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок квалитет(со Заштитна фолија) не е лесно да се изгуби сјајБез никел / antiallergicГОЛЕМИНА : 2.9 X2.1 CM тежина : 4.00производ инфо Инфо : 2.9 X2.1 CMтежина : 4gНие сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Земјата на дестинација Пост Воздух Mail(2060days)Бесплатен превозот Express (312days )Бесплатен превозотСад5200 Бесплатен Превозот Преку Eпакет,>=200Преку DHLКанада / Франција / велика БРИТАНИЈА / Австралија / Isreal / Норвешка / Саудиска Арабија730 Бесплатен Превозот Преку Кина Пост,30200 Бесплатен Превозот Преку EПакет>=200Преку DHL / EMS / AramexРусија Федерација / Украина7200 Бесплатен Превозот преку EПакет>=200Преку EMSПовеќето Блискиот Исток Земји730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку AramexБразил730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,Експрес Shippment, Pls контактирајте со насДруги countrys730 Преку Кина Пост Воздух Mail,30200 Бесплатен Превозот Преку HK Пост / СЕКРЕТАР Пост,>=200Преку DHL / EMSАко ви треба подарок кутија, Можете да платите за од1).

DEN 75.00 83.52
Јасно Кубни Микро Отвори Северна Ѕвезда Pendant Розово Злато Сребро Gunmetal Заврши Домот Ѕвезда Шарм Накит 20 мм PM9138
Гледање

Кубен циркони, отворајќи pendant Злато, сребро, злато се зголеми, црна electroplated Северна ѕвезда шарм Околу 20 мм Накит додаток Погоден за сите прилики Внимание : Приврзоци ќе се разликува малку во големина и карактеристики, но сите се прекрасни приврзоци.​

DEN 1354.00 1425.12
-нов Стил- -жешка >>>>>ОГРОМЕН 12-13mm црна TAHITIAN бисер ѓердани 17inch
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 2265.00 2831.04
Жешка Мода Кристално Стакло Топката Снегулка Кожа Синџир Pendant Ѓердани Божиќ Подарок Жените 2015 Накит B003
Гледање

Жешка Мода Кристално Стакло Топката Снегулка Кожа Синџир Pendant Ѓердани Божиќ Подарок Жените 2015 Накит B003Синџир големина : 45+5cm

DEN 87.00 95.52
-нов Стил- -жешка ПРЕКРАСНИ ПРИРОДНИ ТОПЛИ + 9-10ММ ЈУЖНА МОРЕ БЕЛ БИСЕР на ЃЕРДАН
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 10530.00 13162.56
Топла продажба A> 18 20mm круг вино црвено југо морска школка бисери ѓердан E8769 на 6.08
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 1633.00 2040.96
Топла продажба A>Поставен ААА 7-8мм Црна Akoya Образован Бисер Ѓердани 18 ZRW4534 на
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 564.00 704.64
-нов Стил- -жешка АА+ ВИСТИНСКИ 177-8мм АА+ AKOYA БЕЛА барок БИСЕР ЃЕРДАНИ LK+01
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 636.00 794.40
Топла продажба A> Вистински 17-24 15row сива бисери каки кожа ѓердан
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 832.00 1040.64
Топла продажба на нови Поставен 8-9mm јужна море барок сива бисер ѓердани 100AAA
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 1340.00 1674.72
Топла продажба 9-10ММ БЕЛА ЈУЖНА МОРЕ БАРОК БИСЕР ЃЕРДАНИ 18INCH на
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 494.00 618.24
Топла продажба Убава бела бисер и Црвена pendant ѓердан 18
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 537.00 671.52
Топла продажба 3 реда 7-8мм бели бисери lazuli ѓердан 17 GT4G4 на
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 1143.00 1428.48
Топла продажба шармантен ! 2Rows Бел Бисер & Црвено Срце Накит Ѓердан 5.27
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 1113.00 1391.52