.

3d печатач c-зрак двојно подемен плоча лизгачки табела доведе завртка патување 250mm T8 завртка 2mm 8мм доведе линеарна actuator пакет комплет наместен

3d печатач c-зрак двојно подемен плоча лизгачки табела доведе завртка патување 250mm T8 завртка 2mm 8мм доведе линеарна actuator пакет комплет наместен

DEN 1296.00

Пристапност
Во достапна форма


Тип : Z оска лизгачки табела
Z оска удар : 250mm
Трапезоидна завртка : дијаметар 8мм,теренот 2mm , олово е 2mm
Трапезоидна завртка : дијаметар 8мм,теренот 2mm , олово е 8мм
Пакет содржина : 1pcs лизгачки табела
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас.

Главните карактеристики

Големина:
lead 2mm, lead 8mm
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
линеарни железнички
Број На Модел На:
Z оска