.

RepRap Prusa i3 Rework Имајќи го Поставите 11 x LM8UU + 4 x 608zz + 624zz за DIY Reprap 3D печатач делови

RepRap Prusa i3 Rework Имајќи го Поставите 11 x LM8UU + 4 x 608zz + 624zz за DIY Reprap 3D печатач делови

767.52
DEN 729.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Prusa i3 Rework Rep Rap 3 D Печатач Имајќи го Поставите 11 x LM8 UU + 4 x 608zz + 624zz
Ова е Prusa i3 Rework LM8 UU + 608 ZZ + 624 Z комплет како што е опишано тука reprap.org/wiki/Prusa_i3_Rework_Introduction.
Пакет содржина :
11 x LM8 UU линеарни лагери.
4 x 608 Z радијална лежишта.
1 x 624 Z readial имајќи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SWMAKER
Број На Модел На:
prusa i3 rework
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Тип:
REPRAP