.

SWMAKER 3D Печатач двојна Екструдер Филамент Фидер 1.75/3 мм лево+десна рака Екструдер се Хранат Надградба комплет пластични вбризгување за Nema

SWMAKER 3D Печатач двојна Екструдер Филамент Фидер 1.75/3 мм лево+десна рака Екструдер се Хранат Надградба комплет пластични вбризгување за Nema

810.24
DEN 770.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Внимание : сите ќе добиете се исти како слика шоу,десната рака +лево главата екструдер комплет,и ве молам да ми кажете што големината на филамент користите. Опис : Висок Квалитет со Вжарено Екструдер Фидер единица, пролет натоварени за лесен утовар и истовар на филамент.
Одговара директно на NEMA 17 stepper мотор.
Направени од цврст пластичен Вклучува линискиот ролери лого, Пролет и одредување на завртки
На располагање и во двете Лево и Десно конфигурација, одберете внимателно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
SWMAKER
Број На Модел На:
dual екструдер
Тип На Објект:
J-раководител
Состојба:
Нови