.

ZORTRAX M200 ТОПЛА КРАЈОТ W/МЛАЗНИЦАТА V2 hotend V2 M200 за DIY 3D pritner

ZORTRAX M200 ТОПЛА КРАЈОТ W/МЛАЗНИЦАТА V2 hotend V2 M200 за DIY 3D pritner

2244.00
DEN 1908.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Топла Крајот
Бренд Име:
SWMAKER
Број На Модел На:
zortrax m200
Тип:
M200