.

Flashforge 3D Печатач делови Создателот MK10 hotend комплет hater блок+млазницата+Топлина Пауза Барел+греалка кертриџ+К тип thermocouple

Flashforge 3D Печатач делови Создателот MK10 hotend комплет hater блок+млазницата+Топлина Пауза Барел+греалка кертриџ+К тип thermocouple

1994.40
DEN 1895.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Вклучува :
1 buc * топлина пауза
1 buc * 0.4 mm млазницата
1 buc * грејач блок
1 buc * керамички изолација
1 buc * грејач кертриџ
1 buc * К тип thermocouple
- Слика -

Главните карактеристики

Тип На Објект:
J-раководител
Бренд Име:
SWMAKER
Состојба:
Нови