.

Reprap Prusa i3 U-облик на носителот на X оската печатење глава X Метал exturder превоз екструдер главата алуминиум загради алуминиум

Reprap Prusa i3 U-облик на носителот на X оската печатење глава X Метал exturder превоз екструдер главата алуминиум загради алуминиум

794.88
DEN 636.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Prusa i3 3 D печатач U-облик алуминиум загради
Материјал : алуминиум
Процес : печат

Главните карактеристики

Бренд Име:
SWMAKER
Број На Модел На:
Метал exturder превоз
Тип На Објект:
Стапка(Поддршка)