.

Топла 24pcs 16MM Шарени Цвеќиња древни начини Круг Diy рачно изработени Фото Стакло Cabochons Мушка & Стаклена Купола Покритие За База Settings
Гледање

Совети : Цел износ е помалку од $10, без логистика следење на број!Количина:24pieces=12 паровиСледните заврши на примерокот : П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 86.00 108.00
REGELIN 2017 Прилагодливи Прстен Settings 6/8/10мм Круг Празен База на Коцки Рамки за Cabochon Камео DIY Модна Прстен Одлуки 20pcs/многу
Гледање

REGELIN 2017 Прилагодливи Прстен Settings 6 / 8 / 10мм Круг Празен База на Коцки Рамки за Cabochon Камео DIY Модна Прстен Одлуки 20pcs / многу(1)Предмет Тип : накит наоди(2)Пол : DIY одлуки занает(3)количеството : 20pcs / многу(4)облик : тркалезна празен база(5)празно база големина : 4 / 6 / 8мм празен база

DEN 136.00 197.28
REGELIN Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Крајот Кука Затворач за 3/4/5/6mm Кожа Кабелот Нараквици Конектори DIY Модна Изработка на Накит
Гледање

REGELIN Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Крајот Кука Затворач за 3 / 4 / 5 / 6mm Кожа Кабелот Нараквици Конектори DIY Модна Изработка на Накит(1)Предмет Тип : накит наоди(2)Материјал : нерѓосувачки челик(3)количеството : 1pc

DEN 122.00 177.12
1pc Викинг Спирала Коса Монистра со Флорални Шарм за Коса, Плетенки за Брада Коса Монистра Кубни Циркон-Серија
Гледање

7166204472995536 викинг парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 5.50 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 10.00 / парче парче парче парче парче парче 1pc Висок Квалитет на Викинг Коса Монистра за Коса, Плетенки за Брада Коса МонистраГолемина 21mm Дупка големина 6.5 mm

DEN 123.00 153.60
REGELIN 925 Фунта Сребро Обетки Settings 3/4/5/6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База Мислења Чисто Сребро Earring
Гледање

REGELIN 925 Фунта Сребро Обетки Settings 3 / 4 / 5 / 6mm Празен Круг База Cabochon Студ Уво Сад База Мислења Чисто Сребро Earring(1)Предмет Тип : накит наоди(2)облик : тркалезна празен база(3)Материјал : 925 Sterling Silver(4)количеството : 10pcs / многу

DEN 141.00 206.88
100pcs 10*9*1mm Нерѓосувачки Челик Pendant Срце облик на Pendant ЛОГОТО Ознака DIY Опашка Pendant
Гледање

100pcs / многуГолемина на : 10 * 9 * 1 ммМатеријал : нерѓосувачки челик

DEN 710.00 710.40
Нова Мода 5pcs 25мм Внатрешна Големина Антички Сребрен И Бронзен Барок Стил Cabochon База Поставување Шарм Pendant
Гледање

Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 90.24
5pcs 25мм Внатрешна Големина Антички Сребрен Боја на Цвет Стил Цинк Легура Камео Cabochon База Поставување Шарм Pendant
Гледање

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе од 10 многу (по стил).П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.П : Кога можам да се добие пакет?A : Нормално трае 15~35days...

DEN 79.68
5Meter/Многу,4mm,Бела Riverstone Бронза Позлатен Chian,Тркалезна Форма Камења Монистра за Нараквици Ѓердан,HX-141
Гледање
5pcs 30мм Внатрешна Големина Антички Сребрен Бои Позлатен Цвет Стил Brooch Pin Класичен Стил Cabochon База на Прилагодување (Б5-24)
Гледање

Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...

DEN 95.04
Слатка Бел 8pcs Легура Камео Челик Ознаки Круг Cabochon Settings Накит Празно Шарм A4275
Гледање

Точка Бр.A4277Објектот Количина8pcs / многуОбјектот МатеријалиЦинк легураОбјектот Главно БоиАнтичкиот БронзаОбјектот Околу Големината миксОбјектот ФормаОзнакиМерка Конверзија1cm=0.393 инчен 1 инч=2.54 смОбјектот UseageОдговара накит одлуки pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .Слатка Бел 8pcs Легура Камео Челик Ознаки Круг Cabochon Settings Накит Празно Шарм A4275ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

DEN 246.00 273.12
Трговија на ГОЛЕМО 200PCS 25мм Круг Камео Поставување на Лента АНТИЧКИ БРОНЗА Прилагодливи ПРСТЕН БАЗА ПРАЗНО Кина Мода Jewerly
Гледање

Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот...

DEN 1599.84
Метални Легури Линкови, со Rhinestones, Сребрена Боја, 17x9x6mm, Дупка: 1.5 mm
Гледање

Метални Легури Линкови, со Rhinestones, Сребрена БојаГолемина : за 9mm широк, 17mm долго, 6mm дебели, дупка : 1.5 mmМетални легури изолација се inlayed scintillating rhinestones...

DEN 1689.00 2346.24
Сребрен Тон Дупка 3/4/5/6/7/8мм Силна Круг Кожа Кабелот Магнетни Clasps Хривнија Ѓердан Конектори За Накит Одлуки F5210
Гледање

Сребрен Тон Дупка 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8мм Силна Круг Кожа Кабелот Магнетни Clasps Хривнија Ѓердан Конектори За Накит Одлуки F52101)Материјал : Нерѓосувачки Челик2)Големина : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8мм3)Бои : Сребрена На Ѕвонење4)Пакување : 10 парчиња / многу5)Тежина : Околу 25g / број / opp вреќа6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPSот, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).7)Можеме да им понудиме на пад на превозот...

DEN 251.00 278.40
100pcs Златна Железо Kilt Иглички Brooch Наоди за Накит Одлуки DIY,75мм, Дупка: 3мм
Гледање

Железо Kilt Иглички Brooch Наоди, ЗлатнаГолемина : за 75mm долго, дупка : 3мм.На декоративни brooch има неколку циклуси за прикачување на монистра, dangles, fringe и повеќе да се создаде персоналните додаток кој може да се носи на палта, џемпери или капи.(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни ...

DEN 1296.00 1800.96
Сребрен Тон Дупка 3/4/5/6/7/8мм Силна Круг Кожа Кабелот Магнетни Clasps Хривнија Ѓердан Конектори DIY Накит Наоди F5210
Гледање

Сребрен Тон Дупка 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8мм Силна Круг Кожа Кабелот Магнетни Clasps Хривнија Ѓердан Конектори DIY Накит Наоди F5210 1)Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 2)ДУПКА Големина : 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8мм 3)Бои : Сребрена на Ѕвонење 4)Пакување : 2 buc / многу 5)Тежина : Околу 25g / број / opp вреќа6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPSот и така натаму (Освен оддалечените области).7)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ ...

DEN 221.00 259.68
Нерѓосувачки Челик Затворач За Кожа Кабелот Хривнија Конектор DIY Накит Одлуки Изнаоѓање Прилагодливи Snap Заклучување на Крајот Капи Clasps
Гледање

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : Нерѓосувачки Челик Бајонет Затворач Цевка Круг Кожа Кабелот Хривнија Конектор DIY Накит Изнаоѓање Прилагодливи Snap Заклучување на Крајот Капи Claspsпакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

DEN 92.00 180.48
ZEROUP 2 парчиња Brooch Pin на База на Античкиот Злато Сребро Монистра Празно Поставување одговара на 15mm Стакло Cabochon Материјали за Накит Наоди
Гледање

Количина : 2 парчиња / многуВнатре Големина : 15mmБоја : антички сребрен златоПлаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел...

DEN 77.00 81.12
REGELIN трговија на големо цинк Легура Дупка 18*13 мм Шарм врска Фах ѓердан 20pcs/многу Додаток Накит Наоди
Гледање

REGELIN трговија на големо цинк Легура Дупка 18*13 мм Шарм врска Фах ѓердан 20pcs / многу Додаток Накит Наоди(1)Предмет Тип : Накит Наоди(2)боја : Антички Бронза(3)количеството : 20 ПАРЧИЊА / МНОГУ

DEN 108.96
JEXXI 50pcs/заборавена 925 Sterling Silver Студ Earring Компоненти Иглички Игли DIY Уво Наоди трговија на Големо Ниска Цена Бесплатен Превозот
Гледање

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Боја : Како на сликата шоу

DEN 224.00 339.36
За 1585Pcs/Кутија Hummer Ноктот Clasps Пресврт Синџир Линкови Капка Завршува Отворите Скок Прстени Алатка Накит Одлуки Наоди
Гледање

Големина на& количина : скок прстен : за 4~10мм во дијаметар, 0.7 mm широк; за 500 / 400 / 150 / 140 / 120 / 90pcs;затворач : околу 7~8мм широк, 12~15mm долго, дебелина 3мм, дупка : 1~2mm; околу 40 / 50pcs;пресврт синџир : околу 3,5 mm широк, 50mm долг; за 50pcs / кутија;капка крај : околу 2,5 mm во дијаметар, 7mm долго, дупка : 2mm; за 45pcs / кутија;прстен : за 18mm внатрешен дијаметар, 7mm широк, 1mm дебели, 1pc / кутија.кутија големина : околу 10cm широк, 17cm долго, 2.8 см висок.Пакет Се Вклучени : 1 кутија* изработка на накит наодиПластична Кутија за Поставување е вклучена, исто така, да ви помогне лесно да се продавница за накит наоди.

DEN 671.52
5Meters,6mm Цветен уроци Lampwork Beaded Линк Златен Синџир,се Меша Стакло Рамен Монета Rosary Синџир,Шарм Multicolor Хривнија
Гледање

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 1032.00 1098.24
6mm,Бела Кубни Циркон Фацетирани Рамен Круг мушка Линк Синџир,Монета Циркон Сребро Rosary Синџир Шарм Занаети CZ Жените Џемпер Синџир
Гледање

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

DEN 750.00 815.04
JEXXI Бесплатен Превозот на Големо 500PCS Многу 925 Фунта Сребрен Накит Наоди Уво Pin Парови Студ Обетки Со 925 НАЗАД ЗАТКИ
Гледање

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Боја : Како на сликата шоу

DEN 739.00 1119.36
JEXXI Бесплатен Превозот 100PCS 925 Сребрен Кристал Монистра Обетки Накит Наоди Малку Кауција 925 Sterlling Сребро Кука Earwire
Гледање

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : сребро 925Боја : Како на сликата шоу

DEN 519.00 786.72