.

(10piece) Нов P2103NVG соп-8 Чипсет
Гледање
5PCS XL4005E1 TO263-5 XL4005 TO263
Гледање
5pcs/многу MAX232 RS232 Да TTL Конвертор Модул COM Сериски Порт Одбор MAX3232 MAX232CSE Женски DB9 Конектор
Гледање

5pcs / многу MAX232 RS232 Да TTL Конвертор Модул COM Сериски Порт Одбор MAX3232 MAX232 CSE Женски DB9 Конектор

DEN 128.16
W1209 Случај Куќиште Транспарентен Акрилик Кутија Јасно Покрие Термометар термо контролер(не се вклучени W1209)
Гледање

Пакетот вклучува : 1 buc x Акрилик Кутија ( без W1209 модул )DIY покритие за W1209 Контрола МодулАкрилик материјал, изгледа транспарентен(можеби ќе треба да го урне филм).Лесен за електронски ентузијасти да се соберат.Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насBanktransfer1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 48.00
Бесплатен превозот 10 Начин напон на Тековниот модул 0-3.3 V/5V/10V/15V до 4~20mA Multi-channel сигнал за пренос модул
Гледање

Бесплатен превозот 10 Начин напон на Тековниот модул 03.3 V / 5 V / 10 V / 15 V до 4~20m A Multichannel сигнал за пренос модулОпис на производот : Напон на тековниот модул може да се 03.3 V / 05 V / 010 V / 015 V / 024 V напонски сигнал во 420ma / 020m A тековната сигнал; Во процесот на коло сигнал на пренос напонски сигнал ќе бидат како пренос на далечина се зголемува и ослабен, употребата на моменталниот пренос за да се избегне сигнал за слабеење...

DEN 2261.00 2405.76
SX1272IMLTRT Silkscreen 1272 SX1272 Нови RF Чип QFN28
Гледање

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

DEN 3840.00
NCT6779D-Р NCT67790-R ( 2 парчиња/многу ) Бесплатен превозот QFP-128 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Гледање

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

DEN 738.24
V3.2 4-боја Капацитетот на Батеријата Индикатор Модул Шарени Нивото на Батеријата Тестер Индикатор 10 LED Дисплеј Електрична енергија Метар
Гледање

Производ Вовед : 1.Оперативен Напон : 2.5~24 V2.Оперативен Струја : една светилка режим 6m A,сите на 24m A3.Тестирање Напонски Опсег : 0~300 V (ако во текот 24 V,има потреба од независни напојување,земање на мостри за сериска конекција отпорник)4.Време На Одговор : 1...

DEN 260.00 273.12
APL5155 APL5155KAI-TRG ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
Гледање

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка...

DEN 1217.00 1280.64
Оригинални A8-F 150 степен на Топлинска Исклучување RH150 Термо-Линкови 2A 250V Црна Плоштадот Температура Осигурач x 100PCS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Гледање

100% Оригинални A8F 150 степен на Топлинска Исклучување RH150 ТермоЛинкови 2 A 250 V Црна Плоштадот Температура Осигурач x 100 PCS БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 335.00 352.32
[ Користи стоката ] MRF6VP3450H MRF6VP3450HR5 MRF6VP3450HR6 висок квалитет Користи стоката оригиналниот
Гледање

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

DEN 2784.00
LTC1871 3.5-30V 100W DC-DC Зголеми Конвертор Прилагодливи Чекор-Up Висока Напојување Модул LED Voltmeter волтметар/Копче за Префрлување
Гледање

Напомена : Драг пријател, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress не им испраќаме страна не се достапни следење на информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

DEN 342.00 360.00
10pcs BM1410A BM1410 СОП-8 Чекор Надолу DCDC конвертор чип Оригинални автентични
Гледање

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе се прилагоди на цена да се служат подоброКупувачот Совети1 : Прво бидете сигурни дека tha т вашата адреса за е точен2 : Пред да потпише за пратката, ве молиме проверете парцела е исполнет со производотЗа НАСНие и Ветуваме на : * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно.* Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизностСервисот За ПолитикаНие сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо.Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, тритерминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, , светлината цевка, конектори, и други onestop поддршка на услуги!1...

DEN 115.00 121.44
(10pcs/многу) ATMEGA328 ATMEGA328P ATMEGA328P-АУ ATMEL 2013 TQFP32 Во парк Најдобра цена со Висок квалитет Топла продажба
Гледање

Бесплатен превозот (10pcs / многу) ATMEGA328 ATMEGA328 P ATMEGA328 PАУ ATMEL 2013 TQFP32 Во парк Најдобра цена со Висок квалитет Топла продажба

DEN 1032.00
1pcs/многу нови и оригинални SIM900 GSM, GPRS Модул
Гледање

Опис на производот2 парчиња / многу 100% нови и оригинални SIM900 GSM, GPRS Модул бесплатен превозотНие нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат воелектронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години...

DEN 509.76
5pcs/многу MIP801D СОП-24 Моторни возачот чип
Гледање

Шенжен Fengshengxin Electronics Co Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство...

DEN 1344.00
Црвено Три линија прецизност DC дигитални voltmeter главата LED дигитални voltmeter DC4.5V-30V 0.28 Инчен Мини Дигитален Voltmeter 0-100V
Гледање

0.28 Инчен Мини Дигитален Voltmeter На voltmeter е мала, само 0.28 инчи, опсег за DC DC0100 V, 2 и 3жица генерички производи, да се пробие на рутински voltmeter, е најнов дизајн, може да работат директно на 5 V, 9 V, 12 V, 24 V и други кола, без регулација...

DEN 45.12
100PCS/МНОГУ AS179-92LF AS179-92 S79 IC ШВ SPDT DC-3GHZ GAAS SC70-6
Гледање

Производ Атрибути Одберете Сите Категорија Семејство Производителот Skyworks Решенија Inc Серија Пакување Лента & Ролна (TR) Дел Статус на Активен Фреквенција Пониски 20 MHz Фреквенција Горниот 3 GHz Изолација @ Фреквенција 23d B @ 3 GHz (typ) Вметнување на Косата @ Фреквенција 0.4 d B @ 3 GHz IIP3 50d Bm (typ) топологија која како рбет Рефлексивни Коло SPDT P1d B 34d Bm (typ) IP1d B Карактеристики Отпорност 50 Ohm Температурата на работа 40°C ~ 85°C Напон Снабдување 3 V RF Тип 802.11 b, g, Bluetooth, WLAN Пакет / Случај 6TSSOP, SC88, SOT363 Снабдувач Уред Пакет SC706

DEN 489.60
Инфрацрвен сензор инфраред Близина Switch Автоматска Контрола на Комплет Забава DIY Комплет за Заварување Пракса Одбор CD4093BD за Рака Допрете Фен
Гледање

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме...

DEN 229.92