.

24 Pin 0.5 mm FPC/FFC PCB конектор приклучок адаптер одбор,24P рамен кабел се прошири за LCD екран интерфејс
Гледање

24 pin 0.5 mm FPC / FFC PCB конектор приклучок адаптер одбор,24 P рамен кабел се прошири за LCD екран интерфејсFPC / FFC 460 P штекер се широко се користи во автомобил DVD, автомобил GPS навигација, преносни DVD, CDROM, MP3, PDA, лаптоп компјутер, точка читање машина, repeater , дигитални камери, принтери, скенери, моќност засилувач стерео, videophone, каси, контрола на систем за комуникации и компјутерска периферна опрема, итн.

DEN 540.00 600.00
50PCS Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда Секоја боја 10pcs
Гледање

50 PCS Multimeter Доведе Жица за Полнење Тест Кука Клип Grabbers Тест Сонда Секоја боја 10pcs

DEN 142.00 167.04
100pcs/многу, 4pin/5pin RGB/RGBW конектор, 4 pin/5 pin игла, Женски/машки тип двојна 5pin, лесно connet за RGB/ RGBW лента
Гледање

започнетекрајот Опис : 4pin Женски / Машки Конектори •За LED SMD3528 5050 RGB Флексибилна Лента •Нема лемење •Конектор Тип : 4 pin RGB Конектор •круг : 0.6 мм •игла растојание : 2.54 мм •Боја : Црна 5pin Машки Конектор 5pin 12mm Конектор За LED Лента SMD 5050 RGBW лента , Нема Потреба Лемење Поврзете led лента за далечински контролер Timesaving, лесно да се поправи...

DEN 150.00 157.44
100pcs HC-49S 20MHZ 20 MHZ 20.000 MHZ
Гледање

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

DEN 159.00 187.68
5.5*2.1 Женски 6.0*3.0 Машки AC DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп Широко за Лаптоп Toshiba AQJG
Гледање

5.5*2.1 Женски 6.0*3.0 Машки AC DC Адаптер Приклучок Конектор dc џек совет Netbook Лаптоп Широко за Лаптоп Toshiba AQJGНачини на плаќање : не прифаќаме ЗАЧУВАМ...

DEN 43.00 45.12
100pcs/многу 2.54 mm SMT Двоен Ред Женски 20P Директно Насловот на Теренот Штекер Лента 2X10 Pin
Гледање

100pcs / многу 2.54 mm SMT Двоен Ред Женски 20 P Директно Насловот на Теренот Штекер Лента 2 X10 Pin

DEN 674.88
10pcs FAN7530MX FAN7530 SOP8 НОВИ
Гледање

Гаранција 365 дена гаранција Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( мора да биде во добра condiction) и pls листата ни за она што defecit е ,исто така, со вашата цел број , па ние може да repale на нови објекти за вас во рамките на истечен гаранција Плаќање Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија , TT ,Paypal Ако поднесе цел ,pls ја платите вашата цел навремено , па ние може да се подготви и да брод од одеднаш Пратката во Светот превозот Наредби proecessed во рок од 3 работни дена по вашата исплата потврди Ние само брод на адресата која ја оставам во ред , pls проверете ги вашите примање адреса е право На слики го покажува не се 100% исто како и на предмети што ќе ја добиете , тоа е за повикување само Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги , pls ни даде пет започнува повратни информации Pls контактирајте со нас да се реши ова прашање пред да ни остави никакви негативни и netural повратни информации

DEN 103.00 121.44
50 Поставува ЕЛ-9P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 9P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок + терминали
Гледање

Секој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок9 * Машки терминал9 * Женски терминалПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

DEN 995.04
10W Полн опсег на говорникот 2.25-инчен 8 ohms Neodymium Магнет Звучникот HI-FI Аудио Звучници за мултимедијални јазик/DIY Јазик
Гледање

10 W Полн опсег на говорникот 2.25инчен 8 ohms Neodymium Магнет Звучникот HIFI Аудио Звучници за мултимедијални јазик / DIY ЈазикПараметри : Звучникот надворешниот дијаметар : 57mm Звучникот висина : 32милиметри Отпорност : 8 ohms Дијагонала од далечина на завртки : 63mm Номинална моќност : 10 W Чувствителност : 87d B Еквивалентен волумен : 1.8 L Ефективни фреквенција : 150 Hz20 KHz Дупка со дијаметар : 52mmПакетот Вклучува : 1 x 2.25инчен 8 ohms 10 W Звучник

DEN 552.00
50pcs 1x50 Pin 1.27 mm НАТОПИ Еден Ред Pin Плоштадот Машки Pin Насловот Конектор Бесплатен Превозот
Гледање

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор....

DEN 447.00 470.40
50 Поставува ЕЛ-12P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 12P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок + терминали
Гледање

Секој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок12 * Машки терминал12 * Женски терминалПревозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.UPSот,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Време На ИспоракаUPSот, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 57 работни денови кои зависат од вашата земја.Кина Пост Воздух Пошта обично трае 1030 работни дена во вашата земја.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.Се Враќа&Гаранција1.7 дена пари назад / 2 недели размена2.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.3.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.5.Ние гарантираме за сета стока што се продава...

DEN 995.04
10 поставува 20 Pin/начин 4.2 mm Криви игла 5557&5569 жица терминали електричниот конектор приклучок за PCB/ПРОЦЕСОРОТ/автомобил/мотоцикл
Гледање

Спецификации : Терминал : Phosphor бронзаПроред : 4.2 mmПрименливи жица : AWG 32 ~ 20Погоден за PCB дебелина : 1.6 mmТемпературата опсег : 25°C ~85 °CНоминална напон : AC / DC 300 VНоминална струја : 9 AКонтакт отпор : ≤Ω 0.015Изолација отпор : ≥1000 MΩГо издржат Напонот : 1500 V.AC / минМатеријал : Дупка седиште : најлон (PA66) UL94 V2 Neilsbed : најлон (PA66) UL94 V2Забелешка : Ако цел помалку од $7,ние ќе обезбедиме патеката број кој само да се следи во кина(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), доколку износот на вашата нарачка над $7 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)ви Благодариме за разбирањето!

DEN 386.88
10 поставува 22 Pin/начин 4.2 mm Права игла 5557&5569 жица терминали електричниот конектор приклучок за PCB/ПРОЦЕСОРОТ/автомобил/мотоцикл
Гледање

Спецификации : Терминал : Phosphor бронзаПроред : 4.2 mmПрименливи жица : AWG 32 ~ 20Погоден за PCB дебелина : 1.6 mmТемпературата опсег : 25°C ~85 °CНоминална напон : AC / DC 300 VНоминална струја : 9 AКонтакт отпор : ≤Ω 0.015Изолација отпор : ≥1000 MΩГо издржат Напонот : 1500 V.AC / минМатеријал : Дупка седиште : најлон (PA66) UL94 V2 Neilsbed : најлон (PA66) UL94 V2Забелешка : Ако цел помалку од $7,ние ќе обезбедиме патеката број кој само да се следи во кина(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), доколку износот на вашата нарачка над $7 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)ви Благодариме за разбирањето!

DEN 434.40
VENSTPOW 10 поставува 12 Pin/начин 4.2 mm Права игла 5557&5569 жица терминали електричниот конектор приклучок за PCB/ПРОЦЕСОРОТ/автомобил/мотоцикл
Гледање

Спецификации : Терминал : Phosphor бронзаПроред : 4.2 mmПрименливи жица : AWG 32 ~ 20Погоден за PCB дебелина : 1.6 mmТемпературата опсег : 25°C ~85 °CНоминална напон : AC / DC 300 VНоминална струја : 9 AКонтакт отпор : ≤Ω 0.015Изолација отпор : ≥1000 MΩГо издржат Напонот : 1500 V.AC / минМатеријал : Дупка седиште : најлон (PA66) UL94 V2 Neilsbed : најлон (PA66) UL94 V2Забелешка : Ако цел помалку од $7,ние ќе обезбедиме патеката број кој само да се следи во кина(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), доколку износот на вашата нарачка над $7 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)ви Благодариме за разбирањето!

DEN 300.96
Бесплатен превозот 10PCS 3,5 мм Машки 6,5 мм 1/4 Женски Џек Plug Стерео приклучок за Слушалки Микрофон Аудио Адаптер Конвертор Конектор
Гледање

Бесплатен превозот 10 PCS 3,5 мм Машки 6,5 мм 1 / 4" Женски Џек Plug Стерео приклучок за Слушалки Микрофон Аудио Адаптер Конвертор AV Злато ПозлатенКарактеристики : Сосема нов и висок квалитетОва е сосема нов и висок квалитет на адаптер...

DEN 552.00
MYLB-5 Компјутери 2.1x5.5mm Женски DC Моќност Plug Џек Штекер Црна
Гледање

Име На Производ : Моќ Џек Конектор;Pin : 3 ПинаDC Женски Приклучок : 5.5 x 2.1 mm;Вкупната Големина : 19 x 10 x 16mm / 0.75" x 0.39" x 0.63"(L*W*H)Инсталирање Дупка со Дијаметар : 2,5 mm / 0.1";Материјал : Mertal ,ПластичниГлавната Боја : Црна;Нето Тежина : 8gПакет Содржина : 5 x Моќ Џек Конектори Карактеристики : 3 pin, 2.1x5.5mm женски DC напојување џек plug приклучок адаптер.DC Моќност Приклучок со пластични изградба и вирус олеснување.големина : 19 x 10 x 16mmбоја : црна

DEN 36.00 37.44
10Pcs Микро USB Приклучок Конектор Тип Б Женски 5Pin Опашка Одбор 0.8 mm Тип Лемење Штекер Конектори Полнење Приклучок за PCB Одбор
Гледање

10 Pcs Микро USB Приклучок Конектор Тип Б Женски 5 Pin Опашка Одбор 0.8 mm Тип Лемење Штекер Конектори Полнење Приклучок за PCB ОдборКупи повеќе количината, цената ќе биде поевтина

DEN 38.40
20 поставува 10 Pin/начин 4.2 mm Права игла 5557&5569 жица терминали електричниот конектор приклучок за PCB/ПРОЦЕСОРОТ/автомобил/мотоцикл
Гледање

Спецификации : Терминал : Phosphor бронзаПроред : 4.2 mmПрименливи жица : AWG 32 ~ 20Погоден за PCB дебелина : 1.6 mmТемпературата опсег : 25°C ~85 °CНоминална напон : AC / DC 300 VНоминална струја : 9 AКонтакт отпор : ≤Ω 0.015Изолација отпор : ≥1000 MΩГо издржат Напонот : 1500 V.AC / минМатеријал : Дупка седиште : најлон (PA66) UL94 V2 Neilsbed : најлон (PA66) UL94 V2Забелешка : Ако цел помалку од $7,ние ќе обезбедиме патеката број кој само да се следи во кина(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), доколку износот на вашата нарачка над $7 ние може да обезбеди патеката број кој може да се следи до испорака (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)ви Благодариме за разбирањето!

DEN 435.84
Бесплатен превозот 5sets 7pin Tyco/AMP Мини MLC 7pin женски Електроника водоотпорен зелена Авто Конектор 2822343-1
Гледање

Опис : 5 X 7 начин женски конектор за домување 35 X женски терминали Објект слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 374.00 374.40
ЗАСИЛУВАЧ 12047662 TYCO машки конектор женски кабел конектор терминал автомобил жица Терминали 2 pin конектор Приклучок sockets печат
Гледање

12047662Материјал повеќе : PA66Странски Модел : 12047662Боја : црнаМинимален Пакет : 1000 компјутериНад цената не вклучувајќи терминал и печат.

DEN 4738.00 5040.00
Mayitr 10sets Мини Микро JST XH 2.54 mm 3-Пински Конектор Приклучок Со 24AWG Wire Кабел 150mm Должина
Гледање

EA0002969Спецификација : Име : Конектор Приклучок Со ЖициМодел : XH 2.54 mmИзвор На Гориво : ЕлектричниТеренот : 2.54 mmДолжина : 150mmЖица Големина : 24 AWG 1007Количина : 10 Sets (10pcs Еден Главата Жица+10pcs Приклучок)Answer : ___________________________ Note : Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно...

DEN 59.00 84.00
Бесплатен превозот 5sets автомобилската 5pin tyco електрични домување plug електрични waterpfoof жици кабел конектор 282193-1
Гледање

Опис : 5 X 5 начин женски конектор за домување и вметнете 25 X Силиконската гума кабел печати 25 X женски терминали Додадете жица зедницата : Ние може да обезбеди жици се подигнат обработка на услуги, ве молиме да ги купите од следниот линк : Default : Thermostability жица 20cm, 0.5mm2, и слободно контактирајте со нас ако сакате другите спецификација на жици...

DEN 576.00
1 парче Црна боја алуминиумски домување случај за електроника проектот случај 56(H)x56(W)x80(L) mm 8125
Гледање

Спецификации и параметри Статус : Сосема Нов Материјал : Алуминиум легура Големина : 56mm*56mm*80mm Лице обработка : Песок експлозија / Оксидација Боја : Црна Вклучуваат : 1 x Алуминиумска кутија со завртки Обичај Услуга : ве Молиме контактирајте со нас прво...

DEN 185.28
10pcs/многу Бела USB A машки-USB приклучок USB приклучок криви игла плоча Бесплатен превозот
Гледање

Бела USB A машкиUSB приклучок USB приклучок криви игла плочаUSB USB 2.0 Приклучок за Полнач 4 Позиција на Површината за Монтирање, Десен Агол Конектор Тип : USB Број на Контакти : 4 Пол : Plug Спецификации : USB 2.0 Монтажа Тип : Површината Планината, прав Агол Оперативни Температура : 20°C ~ 85°C Број на Порти : 1 Тековната Оценка : 1 A Напон Номинална : 30 VAC Оклопна : Unshielded Изолација Боја : Бела

DEN 39.00 40.80
6.3 mm Crimp Терминал Женски Лопата Конектор со Случајот
Гледање

6.3 mm Crimp Терминал Женски Лопата Конектор 100pcs6.3 mm случај 100 PCSНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...

DEN 168.00
6inch BNC женски SMA машки прав агол со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли
Гледање

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : BNC женски џек да се SMA машки plug десен агол конектор 6inch 15cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 203.00 213.60
B3P-VH-Б Насловот Конектори терминали куќишта нови и оригинални делови B3P-VH-Б (РС)(SN)
Гледање

Дел NO : B3 PVHБOQ : 1000 PCSDatasheets ДОКТОРСКИ Конектор (Ro HS) Производ Фотографии PHDR18 VS Производ Модули за Обука Каталог Цртежи PHDR Серија Стандарден Пакет 1,000 Категорија Конектори, Интерконекции Семејство Правоаголни Конектори Куќишта Серија ДОКТОРСКИ Пакување најголемиот Дел Конектор Тип Receptacle Контакт Тип Женски Штекер Број на Позиции 18 Теренот 0.079" (2.00 mm) Број на Редови од 2 Ред Проред 0.079" (2.00 mm) Монтажа Тип Слободни Виси (Во Линија) Контакт Престанок Crimp Прицврстување Тип Боја Природни Карактеристики Забелешка Контакти Не се Обезбедени Динамичен Каталог на ДОКТОРСКА Серија Парење Производи 4551779ND CONN НАСЛОВОТ ДОКТОРСКИ СТРАНА 18 POS 2 MM 4551766ND CONN НАСЛОВОТ ДОКТОРСКИ ВРВОТ 18 POS 2 MM 4551356ND CONN НАСЛОВОТ ДОКТОРСКИ СТРАНА 18 POS 2 MM 4551327ND CONN НАСЛОВОТ ДОКТОРСКИ ВРВОТ 18 POS 2 MM Поврзани Производ 45513131ND CONN ТЕРМИНОТ ДОКТОРСКИ CRIMP 2428 AWG КАЛАЈ 45513251ND CONN ТЕРМИНОТ ДОКТОРСКИ CRIMP 2226 AWG КАЛАЈ 45513252ND CONN ТЕРМИНОТ ДОКТОРСКИ CRIMP 2226 AWG КАЛАЈ 45513132НД CONN ТЕРМИНОТ ДОКТОРСКИ CRIMP 2428 AWG КАЛАЈ Други Имиња (G) PHDR18 VS4551905PHDR18 VS

DEN 7200.00
6inch BNC женски SMA машки приклучок со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли
Гледање

Search > E g : Текст SMA N Кабел и кликнете на копчето , а потоа можете да ги дознаете Сите елементи за "SMA N Кабел" . Делови име : BNC женски џек 4hole да SMA машки приклучок конектор 6inch 15cm RG316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail кабел капацитет на производство : 1000pcs на ден ( Ако големо количество купување, pls...

DEN 203.00 213.60