.

Jemmin Луксузни Нови Виолетова Вода Капка Скапоцен Камен Свадба Ангажман Прстени За Жените 925 Sterling Silver Син Оган Опал Прст Прстен
Гледање

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

DEN 302.00 548.64
Тренди 925 Фунта Сребрен Накит 11 Мулти-боја Кубни Циркони Прстени За Жените Прстени Големина 6 7 8 9 10
Гледање

Тренди Царска Круна Рубин WIite Топаз Прстени За Жените 18k Злато Позлатен Партија Прстени Големина 6 7 8 9 Слободни Накит Кутија&Превозот

DEN 217.00 314.88
Jemmin Син Оган Опал Прстен Жените Поставен Ангажман Накит Ветување Прстени Bijoux Жените Модни Додатоци
Гледање

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 340.00 548.64
Солидна 10k Бело Злато Природни Дијаманти Ангажман Прстен 14x10.5mm Овална Cabochon Свадба парична Казна Накит
Гледање

★Метал:Солидна 10k Бело Злато Печат:10k / 417 Вкупно Грам Тежина:2.25 g Прилагодување:Отвори & Prong Поставување ★Центар Камен:Не Mian Камен Облик : Овална Cabochon Големина : 14x10.5mm ★Страна Камења : SI / H Еден Намали Природни Дијаманти Облик : Тркалезна Намали Вкупно Карат Тежина:0.03 кт SKU : ROCA137 Услуга

DEN 8813.00 10368.00
Jemmin Уникатен Дизајн Син Оган Опал Прстени За Жени Мажи Сребрена Боја Свадба Партија Накит Прстен Parure Bijoux
Гледање

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

DEN 319.00 514.08
Jemmin Прекрасни 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Мулти Бои Кристал Опал Прстени Мода Накит За Жените за Партија Подарок
Гледање

Jemmin Прекрасни 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Мулти Бои Кристал Опал Прстени Мода Накит За Жените за Партија ПодарокМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониМатеријал : 925 Сребрен Опал КаменКоличини : 1 парче

DEN 334.00 565.92
Jemmin рачно изработени парична Казна Накит Фунта Сребрена Боја Цвет Прстен со ААА Прилагодлива Големина Мода Прстен за Жени
Гледање

Материјал : Кубни ЦиркониКоличини : 1pcsБоја : Како На Сликата ПокажаГолемина : Прилагодлива Големина

DEN 187.00 282.72
JEXXI 2018 Нова Мода Широк Луксузни Гроздобер Жените Коктел 925 Sterling Silver Прст Прстени Најдобар Подарок за Денот на Вљубените
Гледање

1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2 Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата email или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени...

DEN 192.00 295.20
CLUCI Класичната Прстен Фитинг за домот, жените Свадба/Ангажман, Прилагодлив Фунта Сребрен Прстен бел цвет и циркон
Гледање

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика...

DEN 566.40
CLUCI bowknot Прилагодливи домот Прстен може да додадете 2 бисери Bague Bijoux Sterling Silver Женски свадба Прстен Додаток со циркони
Гледање

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

DEN 595.20
925 Сребрен Прстен Прекрасна Мала Мачка Свежи рачно изработени Отворање Шепи Прстен Подарок Женски ZC050
Гледање

12683966138046950 Мода Накит парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеОвој производ е една цена...

DEN 467.00 518.40
Hemiston 925 Sterling Silver Гроздобер Темно Четири Цвеќиња Женски Прстен, Едноставност Накит за Жените TS R169
Гледање
ЈУН RUO Модерната Мода се Зголеми Златна Боја V Облик на Прстен Лејди Божиќ Подарок за Жена на Модата Титаниум Челик Накит Никогаш нема да Избледи
Гледање

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат Прстен Ширина0.5 CM во пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

DEN 259.00 471.36
Дијаметар 16mm корејски Прекрасна Метал Глеѓ Дрвен Коњ Еднорог Исус Крстот Прилагодливи Прстени Симпатична Срце Облик Прст Прстени
Гледање

Дијаметар 16mm корејски Прекрасна Метал Глеѓ Дрвен Коњ Еднорог Исус Крстот Прилагодливи Прстени Симпатична Срце Облик Прст Прстени

DEN 62.00 76.32
Викторија Wieck Прекрасен Накит 925 Sterling Silver Круг Сина ААА CZ камења Свадба Жените Булчински Прстен Божиќ Подарок Големина 5-10
Гледање

Метал Печат : S925Прстен Големина на (mm) САД, велика БРИТАНИЈА Janpan германски Франција Швајцарија Chian Периметар Дијаметар5 j1 / 2 9 15.75 49 9 9 49.3 15.76 l1 / 2 12 16.5 51.5 11.5 12 51.8 16.57 O 14 17.25 54 14 14 54.4 17.38 П 16 18 56.5 16.5 16 56.5 18.19 S 18 19 59 19 18 59.5 18.910 Т1 / 2 20 20 61.5 21.5 20 62.1 19.811 V1 / 2 23 20.75 64 24 23 64.6 20.12 Y 25 21.25 66.5 27...

DEN 587.00 1151.52
R152 2017 нова мода продавање на националните трговски Имитација на накит ретро стил прстен, накит трговија на големо
Гледање

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 37.00 52.80
Новиот Дизајн Shriner Masonic Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит Freemasonry Черепот Месечината Ѕвезда Моторни Biker Мажите Прстен трговија на Големо SWR0409A
Гледање

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби...

DEN 156.00
EAMIOR Капка Превозот Панк Мода Титаниум Челик Сребро Скелет Прстен за Мажи Исклучителна Пријател полски Божиќ Подарок Додаток
Гледање

EAMIOR Капка Превозот Панк Мода Титаниум Челик Сребро Скелет Прстен за Мажи Исклучителна Пријател полски Божиќ Подарок Додаток Производи Детали Тежина : 24.6 g Материјал : Титаниум Челик Достапни САД Големини : 7,8,9,10,11,12 Бои : Сребрена Шема : Skelton Occasioin : Божиќ Подарок ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т / T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO / FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 1025 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.

DEN 180.00 190.08
Гроздобер Концентрична Јазол Прстени од не ' Рѓосувачки челик Златна Боја Midi Прстен Мода Зглоб Прстени За Жени Мажи Накит Bagues Anillos
Гледање

Опис : Точка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 6#,8# 6# = Внатрешен дијаметар 17mm,8# = Внатрешен дијаметар 19mm, Прстени Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : злато,челик (како слика show) Занает : Нема алергии,никогаш нема да избледи Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

DEN 376.00 469.92
Симулирани Аквамарин 925 Sterling Silver Добар Квалитет Прстен Топла Подарок За Мажите и Жените, Големината 6 7 8 9 10 F1563
Гледање

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF! Топла Продажба Опал Прстени ,Кликнете Подолу Фото Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : АквамаринПлаќање1...

DEN 489.00 959.04
зборот Љубов Накит мажи/лејди пурпурна исполнет гем прстен големина 7/8/9 5.23 сребро-накит вистински сребро-накит
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 420.00 600.48
Природни Смарагд Намали Tanzanite Свадба Прстени Вистински Солидна 14K Две-тон Злато Специјален Дизајн Љубов Ангажман Подарок за Жена
Гледање

14 Kt Дветон Злато Дијамантски Прстен TanzaniteДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.39 ктНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHTanzanite : 100% ПриродниКарат Тежина : 2.5каратноНамалување на : Смарагд да се намали (6x8mm)Јасност На : Многу ДоброМетал Тип : Цврсти 14 Kt Дветон ЗлатоЗлато Тежина (грами) : 2.5 gСтил : Дијамантски прстен tanzaniteПрстен Големина : 8 (САД)Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

DEN 31296.00
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит 24*16mm Гроздобер 925 Сребрен Овална Црвени Корални Marcasite Прстен Големина 7/8/9/10
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 673.00 862.56
Жените Подарок зборот Љубов > >>>небото сини кристал Прстен Големина:7 8 9 прстени
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 427.00 547.20
Топла Продажба Исклучителна Син Оган Опал 925 Sterling Silver Голема Количина Ангажман Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A136
Гледање

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит спогодба со еу за животната средина барањеОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПревозотНормално испорака зема 1125 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud).Ве молиме почекајте со трпение.Враќање & Гаранција : Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно...

DEN 477.00 671.52
Топла продажба>@@ трговија на Големо цена S ^^^^ВИСТИНСКИ ПРИРОДЕН ЦРНА AKOYA БИСЕР ПРСТЕН ГОЛЕМИНА 7 -Невестата накит бесплатен превозот
Гледање

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со некој објект...

DEN 460.80
Луксузна Природни Сина Tanzanite Свадба Мажите Прстени Љубов Дијамант Ангажман Накит Вистински Солидна 14K Две-тон Злато за Сопруг Подарок
Гледање

Солидна 14 Kt Бело Злато Дијамантски Прстен TanzaniteДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.22 ктНамалување На : КругЈасност : SI1Боја : GHTanzanite : Вистински ПрироденКарат Тежина : 2.86 ктНамалување на : Перница 8x10mmЈасност : AAAAМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоЗлато Тежина (Грам) : 4.77 gСтил : Дијамантски Прстен TanzaniteПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

DEN 46421.00 48864.00
Топла Продажба Исклучителна Белиот Оган Опал 14KT Црното Злато Исполнет Голема Количина Ангажман Свадба Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 A129
Гледање

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит спогодба со еу за животната средина барањеОблечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / ПодарокПодарок за : Девојка / Жена / МајкаПревозотНормално испорака зема 1125 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но, понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна refud).Ве молиме почекајте со трпение.Враќање & Гаранција : Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно...

DEN 340.00 479.52