.

MEEKCAT Класичен Бело Злато Боја Имитација Бисер Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит Boucle d'oreille orecchini
Гледање

Бренд : MEEKCATMeterial : бакарГлавниот Камен : Врвен квалитет кубни циркони Позлата : Роза Злато / Gold / Бело Злато Позлатен (3 Пати Фино Полирање Носат удобно)Пакување : opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик контрола на Квалитет : Олово,Никел,Кадмиум СлободниПрилики : свадбена / ангажирање / годишнината / партијаGitt За : мама / девојка / сопруга / ќерка / пријателAnswer : ___________________________ Note : MEEKCAT сите накит е фабрика за директна продажба,сите накит можете да трговија на големо или прилагодено.

DEN 144.00 281.76
Sehuoran Смола Вода Капе Со Цинк Легура Змија Капка Обетки За Жена За DIY Дизајнер на рачно изработени Накит
Гледање

Почитувани Купувачот : Добредојдовте На Фабриката За Директна Продажба Продавница .Ние Може Да Дизајн И Направи За Купувачот Или Персоналните Прилагодување .Постојат Многу Извонредни Продукти Во Нашата Продавница,Ве Молиме Да Користите Категории За Да Видите Повеќе....

DEN 204.00 239.52
Madrry Нови Пристигнување Abalone Школка Капка Обетки За Жените Златна боја Триаголник Форма Oorbellen Dangle Pendientes Свадба Накит
Гледање

НАПОМЕНА : Бидејќи камења се природни школки, може малку боја разлика со различни производи.Она што е уште поважно, на 2 компјутери earring во 1 парови, исто така, не може да биде апсолутно иста.Ако не може да прифати било која боја разлика, ве молиме да се биде внимателен да се купи!

DEN 398.40
DODO Kpop Долги Обетки ААА Кубни Циркони Бакар Brincos Femme Бело Злато Боја Капка Earring Свадба Партија парична Казна Накит E38
Гледање

1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls не заборавајте да им даде на Сите Пет ѕвездички повратни информации.2.Јас ќе многу го цениме ако ќе ја сподели фотографијата на производот во повратни информации.3.Ако имате било какви прашања или проблеми,како не добиете производот / цел два, но само што влегов еден / не ми се допаѓа овој производ / добие погрешен точка....

DEN 86.00 148.32
10 пара обетки пердув обетки Ној пердув сопствен рачно изработени накит тенки тркалезни Камења, камен накит 2822
Гледање

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos...

DEN 1835.00 2016.00
Плоштад 925 Фунта Сребрен Накит Мистика Виножито Кубни циркони Накит За Жените Обетки
Гледање

Во вашата услуга!Објект : Плоштад 925 Фунта Сребрен Накит Мистика Виножито Кубни циркони Накит За Жените ОбеткиМатеријал : Висок квалитет на цирконот Сребро.Состојба : 100% НовиНајдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !Прикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеПрикажи ПовеќеНазад Кон мојата Продавница Дома

DEN 453.00 888.00
Црвено Пердув Дополнителните Tassel Долго Еден Обетки Нови Ткаенината Виси Етничка Гроздобер Обетки За Жените Партија Накит Brincos
Гледање

Pduction Црвено Пердув Дополнителните Tassel Долго Еден Обетки Нови Ткаенината Виси Етничка Гроздобер Обетки За Жените Партија Накит BrincosПол Жените, ДевојкаУпотребаПодарок Партија Годишнината Свадба АнгажманТежина7.3 g

DEN 213.00 239.52
топла продаде - за рачно изработени ГРОЗДОБЕР NATURALRED КОРАЛНИ 925 СРЕБРЕН MARCASITE ОБЕТКИ 1.5
Гледање

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на располагање, Најдобрите и Навремена Услуга;100% Задоволство ;1 : ) јас сум снабдувачот во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и квалитетот е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО...

DEN 521.00 650.88
MZC Нови Злато Кристал Ѕвезда Dangle Earring за Жените Ткаенината Pendientes Cristal Earring Brincos де феста Pusety Jewlry Bijoux femme
Гледање

MZC Злато Кристал Ѕвезда Dangle Earring за Жените Ткаенината Pendientes Cristal Earring Brincos де феста Pusety Jewlry Bijoux femme

DEN 126.00 157.92
10 пара/многу Кристал Изјава Големо Срце Dangle Обетки Сребрена Боја Долго Eardrop Кристал Ѕвезда Капка Earring Жените Накит
Гледање

10 пара / многу Кристал Изјава Големо Срце Dangle Обетки Сребрена Боја Долго Eardrop Кристал Ѕвезда Капка Earring Жените НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Боја : Сребрена Боја Количина : 10 пар

DEN 493.00 657.12
NeeFu WoFu Капка Обетки Бренд Кристал Earring Голема Earring Големи Долго Brinco Уво Додатоци Oorbellen Божиќ Подарок 2018
Гледање

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната срединапријателски материјали и технологија...

DEN 172.00 191.52
Sellsets Гроздобер Earring, Отворајќи Црн CZ Кристал И Смола Деликатна Dangle Капка Обетки Антички Сребрен Боја на Жените Накит
Гледање

Точка Име : EarringМатеријал : Цинк Легура И КристалБоја : Црна,Зелена,ЦрвенаКоличина : 1 ПарПакување : Добро спакувани Во Накит Oppbag

DEN 228.00 239.52
HIBRIDE Поставен на Сина Кубни Циркони Капка Обетки Besutiful Вода Форма Камен Brincos Boucle За Благородни Жени Партија Подароци E-780
Гледање

HIBRIDE Поставен на Сина Кубни Циркони Капка Обетки Besutiful Вода Форма Камен Brincos Boucle За Благородни Жени Партија Подароци E780Бренд : HIBRIDEПредмет Тип : Жените се Откажат обеткиГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониДруг Камен : ОбичнаПозлата : бело злато бојаMeterial : Бакар / месингПрилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење ПодарокПодарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели СебеЕколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум СлободниГОЛЕМИНА : 4.5(L)*1.3(W)Ова е Вистинска Слика

DEN 685.00 856.80
Моден Tassel Обетки За Жените Се Откажат Earring Дополнителните Earings 925 Фунта Сребрен Накит Earing Brincos Brinco Oorbellen J311
Гледање

[xlmodel][производи][44249][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии[xlmodel][производи][44250]

DEN 70.00 115.20
Геометриски Кристал Кристал Круг Круг Долго Капка Обетки за Жените Луксузни Модна Изјава Накит Dangle Earring EC460
Гледање

Геометриски Кристал Кристал Круг Круг Долго Капка Обетки за Жените Луксузни Модна Изјава Накит Dangle Earring EC460Информација за производот : Точка Име : Пад Обетки Боја : Злато,Сребро Количина : 1 Пар Состојба : 100% Сосема Нов Вашето внимание ве молиме : 1.Ако вашата цел е ≥ $5 , бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта (со валиден следење на број) .2.Ако вашата цел е повеќе од $150 ,бесплатен превозот преку Aramex,DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци).3.Ве молиме додадете сите предмети да се количката првиот ,тогаш purchse сè во една цел.Ви благодариме!Производот се покаже : За Шопинг 1.Пред исплата,ве молиме потврдете го редоследот на боја, количината и големината, ако производот селекција не е јасно, можете да оставите порака за да ми каже, јас ќе ви помогне...

DEN 132.00 157.92
AZORA Нов Дизајн Пурпурна Маслото Шема Dagger Форма Stellux Австриската Кристал Капка Обетки TE0178
Гледање

100% Сосема НовСтил : Мода Капка ОбеткиМатеријал : Животната средина цинк легура , Родиум Боја, Stellux Австриската КристалноEarring Lenght : 2.9 cmОблечен Повод : Свадба / Партија / Матурска / Office / Секојдневно носење / ПодарокПодарок за : Мама / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / СебеПогодни за : Млади и Зрелост и женскиОвој накит се усогласат со барањата на еу за животната срединаAZORA Бренд Дизајн Маслото Шема Dagger Форма Австриската Кристал Капка Обетки

DEN 245.00 408.48
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит превозот@ ЛЕЛЕ 16mm пурпурна капе јужна морска школка бисер dangle earring 6.10
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 750.00 1442.40
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит превозот Накит за Убава Розова корални Earring
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 750.00 1442.88
Жените Подарок зборот Љубов 925 Фунта Сребрен Накит Природни Сина Песок, Камен Marcasite Капка Обетки сребро-накит
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 731.00 859.68
Жените Подарок збор Сакаат жените Мода Накит Топла продажба на Превозот>>>>Розова Корални Монистра Бел Цвет Кука Обетки
Гледање

Добредојдени сте да Купите трговија на ГолемоТрговија на големо Позитивно цена членБоја : pls проверете на сликатаОва е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!Интегритет + бренд + услуга = 100% задоволствоНие се продаваат бебето фабриката за производство, directtoкупувач! Спаси многу во средината на продажниот циклус и оперативни трошоци, ние може да ви овозможи да се добие најниска цена супер platinum искуство.Таквите предмети не се сите handcrafts, рачно изработени од страна на локалните Тибетански или Непал занатски користење на Тибет Сребро и природни камења, како што се Тиркизна, Корали, Ахат, кристално итн...

DEN 409.00 524.16