.

воздушниот компресор за Nissan X-trail T30 2005 2006 CWV615M 92600AU01C 92600AU010 92600AU01B 92600AU01A

воздушниот компресор за Nissan X-trail T30 2005 2006 CWV615M 92600AU01C 92600AU010 92600AU01B 92600AU01A

DEN 6480.00

Пристапност
Во достапна форма


воздушниот компресор за Nissan X-trail T30 2005 2006 CWV615 M 92600 AU01 C 92600 AU010 92600 AU01 B 92600 AU01 A
Производ Бр. : HY-AC57
Опис :
се применува за Nissan видови :
Nissan X-trail T30 2005 2006 Calsonic CWV615 M 6 PK 12 V климатизација компресор
PN# 92600 AU01 C 92600 AU010 92600 AU01 B 92600 AU01 A
Спецификации: DIAM N GOV ТЕНЗИЈА CULASSE mm 6 PK 12v Calsonic CWV615 M Компресор картон пакет покаже :
За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу :
1. за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно.
2. за Бразилската клиенти :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
3. Ние може да напише било која вредност на стоката вашата цел на превозот фактура, која може да помогне во намалување на царинската такса.Така ќе ни даде порака по нарачка
Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработка.
Се направи со цел :
Пред да нарачате, ве молиме, повторно да ги проверите тоа е точниот производ на што треба. Или испратете ни го вашиот резервен дел за да бидете сигурни кој модел ќе го сакате. Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Главните карактеристики

Бучава(dB(A)):
NA
Влезна Моќност(W):
NA
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Осветленост Дел Број:
NA
Производителот Дел Број:
NA
Другиот Дел Број:
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Напон:
12V
Бренд Име:
UNOCAR
Коефициент На Перформанси(COP):
NA
Објектот Ширина:
28
Материјал Тип:
NA
Објектот Тежина:
8
Објектот Должина:
28
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Објектот Висина:
28
Item ID:
HY-AC57
Макара/ VOLT:
6PK 12v
компресор ID:
CWV615M
ОЕМ:
92600AU01C 92600AU010 92600AU01B 92600AU01A
се применуваат:
за Nissan X-trail T30 2005 2006