.

DH225-7 S255LC-V ЕП компјутер одбор контролер 543-00054B за Daewoo Doosan багер

DH225-7 S255LC-V ЕП компјутер одбор контролер 543-00054B за Daewoo Doosan багер

16752.00
DEN 15914.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : багер контролер, компјутер, табла, ПРОЦЕСОРОТ контролер, единица за контрола, контролен панел Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 543-00054 B 543-00054 A 543-00054 Достапни Број на Модел : S255 LC-V DH220-5 DH225-5 DH280-5 DH290-5 Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Објектот Тежина:
4kg
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
543-00054B
Осветленост Дел Број:
543-00055A 543-00054A
Другиот Дел Број:
543-00054
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
543-00054B
Број На Модел На:
DH225-7
Услуга:
брза испорака
Име:
Багер Control Panel