.

S300LC-V monitor LCD guage панел 539-00048 539-00048E за Doosan багер, 1 година гаранција

S300LC-V monitor LCD guage панел 539-00048 539-00048E за Doosan багер, 1 година гаранција

18672.00
DEN 17738.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Багер monitor lcd мерач панел Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 539-00048 Достапни Број на Модел : DH225-5 DH225-V DH220-5 DH220-V DH225-7 DH220-7 S300 LC-V S340 LC-V Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
539-00048
Осветленост Дел Број:
539-00048A 539-00048B 539-00048C
Школка Тип:
Затворен Тип
Објектот Тежина:
1.5KG
Напон:
24V
Другиот Дел Број:
539-00048G 539-00048E
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
539-00048
Број На Модел На:
DH225-5 DH225-V
Услуга:
брза испорака
Име:
багер следи panel