.

7834-20-4000 Багер Контролен Панел за Komatsu PC300-6 PC350-6 PC400-6 PC450-6 Мотор Контролер

7834-20-4000 Багер Контролен Панел за Komatsu PC300-6 PC350-6 PC400-6 PC450-6 Мотор Контролер

36912.00
DEN 35066.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Багер Control Panel Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 7834-20-4000
Состојба : Нова Гаранција : 12 месеци Број на Модел : PC300-6 PC300 LC-6 PC350-6 PC350 LC-6 PC400-6 PC400 LC-6 PC450-6 PC450 LC-6 Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Осветленост Дел Број:
7834-20-4001
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
7834-20-4000
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Komatsu багер копач резервен дел
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
Висок
MOQ:
1 buc
Име:
Komatsu Контролен Панел Контролор
Дел Број:
7834-20-4000
Број На Модел На:
PC300-6 PC300LC-6 PC350-6 PC350LC-6 PC400-6
Други достапни број на модел на:
PC400LC-6 PC450-6 PC450LC-6