.

SK250-8 SK350-8 грејач Компресор YN20M00107S011 за Kobelco Багер

SK250-8 SK350-8 грејач Компресор YN20M00107S011 за Kobelco Багер

6672.00
DEN 6338.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Багер компресор мотор, грејач фан Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP is_customize : ДА број на Модел : SK250-8 SK350-8 Гаранција : 6 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
YN20M00107S011
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Багер Компресор Мотор
Услуга:
брза испорака
Број На Модел На:
SK250-8 SK350-8
Дел Број:
YN20M00107S011