.

SK250-8 SK460-8 Kobelco Багер Вентил YN22V00001F4 YN22V00001F5

SK250-8 SK460-8 Kobelco Багер Вентил YN22V00001F4 YN22V00001F5

4272.00
DEN 4058.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Kobelco Багер Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP is_customize : ДА Достапни број на Модел : SK200-6 E SK230-6 E SK250-6 E SK330-6 E SK250-8 SK460-8 SK480 LC-8 SK210-5 Дел број : YN22 V00001 F4 YN22 V00001 F5 Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ начини на Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
Kobelco багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
Kobelco багер вентил
Услуга:
брза испорака
Достапни Број На Модел На:
SK200-6E SK230-6E SK250-6E SK330-6E SK250-8 SK460-8
Дел Број:
YN22V00001F6 YN22V00001F7 YN22V00001F8