.

248-2169 Багер Масло За Дизел Заеднички Железнички Притисок Сензор

248-2169 Багер Масло За Дизел Заеднички Железнички Притисок Сензор

4704.00
DEN 4469.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Багер Притисок Сензор Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 248-2169 Достапни Број на Модел : E330 D 330 D 336 D Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни Тип 2 : Багер Сензор, Сензор за Притисок, Притисок сензор прекинувач , Багер Копач Делови
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Гаранција:
3 месеци
квалитет:
Висок
MOQ:
1 Парче
Име:
Багер притисок сензор
Дел Број:
248-2169
Број На Модел На:
330D 336D
Услуга:
Брза испорака од UPS-от, Fedex, DHL, EMS