.

EC140 E140LC EC140B control panel VOE 60100000 p03 Со Оригинална Програма за Volvo Багер

EC140 E140LC EC140B control panel VOE 60100000 p03 Со Оригинална Програма за Volvo Багер

47952.00
DEN 45554.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : Багер контролна табла, контролер, еки единица за Volvo Место на Потекло : Кина Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : VOE 60100000 p01/p02/p03/p04/p11 Достапни Број на Модел : EC270 B EC270 BLC EC270 EC290 B EC290 BLC EC290 EC360 EC210 EC160 EC140 EC360 B EC360 BLC EC210 B EC210 BLC EC160 B EC160 BLC EC140 B EC140 BLC Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Главните карактеристики

Школка Тип:
Затворен Тип
Објектот Тежина:
4kg
Напон:
24V
Објектот Должина:
30cm
Бренд Име:
CMP
Производителот Дел Број:
60100000 p03
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
30cm
Осветленост Дел Број:
60100000 p01
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
1 година
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Дел Број:
VOE 60100000 p03
Број На Модел На:
EC140 E140LC EC140B EC140BLC
Тип:
24v
Име:
Багер Control Panel