.

Kobelco SK200-8 SK-8 Багер Хидраулична Пумпа Жици се Подигнат Кабел

Kobelco SK200-8 SK-8 Багер Хидраулична Пумпа Жици се Подигнат Кабел

7152.00
DEN 6794.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Kobelco Багер Жици се Подигнат на Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Број на Модел : SK-8 SK200-8 SK210 LC-8 SK250-8 SK260 LC-8 SK260-8 Достапни Дел Број : рок на Гаранција : 6 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 сет Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
6 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 сет
Број На Модел На:
SK-8 SK200-8
Име:
Kobelco Багер Ожичување Темперамент