.

Fixmee 10pcs/многу 15mm Челик Жица Првенство Четка Четки Тркала Додатоци за Ротари Алатки

Fixmee 10pcs/многу 15mm Челик Жица Првенство Четка Четки Тркала Додатоци за Ротари Алатки

180.00
DEN 117.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Нови 10 парчиња Челик Жица четки (КУП форма) Тие ќе одговара на вашата страна вежба, вежба притиснете & вашиот Dremel и Foredom алатка со 1/8" collet. погоден за отстранување на рѓа и оксидација. Спецификација : Вкупната должина е 51mm (2 инчи) месо тело со дијаметар : 3мм (блиску до 1/8 инчи) Материјал : Челик Дијаметар : 15mm Жица дебелина : 1mm до 1,5 мм Пакет се Вклучени : 10 x Челик Жица четки

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee