.

Varthion LED Сопирачките, Светлата за Случај за Фолксваген Tiguan L 2017+, Кочница на Светлина + Ноќ Работи на возилото + Пак Сигнали Светлина

Varthion LED Сопирачките, Светлата за Случај за Фолксваген Tiguan L 2017+, Кочница на Светлина + Ноќ Работи на возилото + Пак Сигнали Светлина

DEN 4799.52

Пристапност
Во достапна форма


Нова жешка ПРЕДВОДЕНА од задниот браник кочница светлина случај за "Фолксваген" Tiguan L 2017+ , Кочница на светлина + пак сигнали светлина+ ноќ работи на возилото, 3 во 1, 1set/многу, брза испорака!
Бидете сигурни дека вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.
Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!
Детали За Производот
Применливи модели : случај за "Фолксваген" Tiguan L 2017+
Карактеристики на производот : LED светло водич Кочница светлина + пак сигнал + водење на светла за предупредување тројна функција
Задниот браник на возилото, Директно да го замените оригиналниот браник автомобил
рефлексивни пластична фолија, Со возење, сопирање, управувачот, три-функција.
Подобрување на безбедноста на сообраќајот, Зголемување на моменти на автомобил!
Оваа светла работат добро, инсталирајте up ефект е многу добра, ќе го добиете она што го плаќаат за
извршување на високо-квалитетни конвертира велосипедистите!
Основни параметри
Име на производ : посветена задниот браник на возилото случај за "Фолксваген" Tiguan L 2017+
Материјал : ABS материјал + Увоз LED светилка монистра
Номинална работен напон : DC 12 V
Карактеристики
1.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Црвена
Бренд Име:
varthion
Име На Модел:
ФОЛКСВАГЕН -Tiguan-L
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Lumens:
30Lm
Објектот Тежина:
0.5
Фолксваген Модел:
Tiguan
Тип На Објект:
Кочница Светла
Wattage:
6w
Автомобил модел:
Случај за Фолксваген Tigian L 2017+