.

10pcs Bosmaa Canbus T10 168 194 2825 W5W LED Светилки За Паркинг Позиција Светла или Табличка Светла Ширина Светла Автомобил Светилки

10pcs Bosmaa Canbus T10 168 194 2825 W5W LED Светилки За Паркинг Позиција Светла или Табличка Светла Ширина Светла Автомобил Светилки

1142.40
DEN 1085.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

10pcs Bosmaa Canbus T10 168 194 2825 W5 W LED Светилки За Паркинг Позиција Светла или Табличка Светла Ширина Светла Автомобил Светилки Главниот Adavantage : 360 Степени Светлина Излез, и целата светилка главата станува површински извор на светлина, што ја прави светлината многу повеќе рамномерно распоредени. Се вклопува 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W.Лесна инсталација, plug and play. Се користи за Автомобил Табличка Светлата страна на вратата учтивост светла,Внатрешни работи Мапа Светла или Купола Светла.Паркинг Град Светла,итн Супер топлина дисипација. Без одлагање да светне. Цел од Bosmaa Осветлување фабрика за една навистина се грижите-слободен искуство! Ние нудиме бесплатно 2 годишна гаранција и доживотна поддршка. Главна Карактеристика : Модел : T10-9 SMD2835 CANBUS Votage : DC 10 V-14.5 Volt Моќност : 1 вати по сијалица Боја Опција : 6000 K Зрак Агол : 360° Lumenous : 110 Лумен по бул Големина : 32*10.7 МИЛИМЕТРИ Супер долг животен век 50000 часа Canbus : Да Пакетот Вклучува : 1 торба вклучува : 10 Pcs Led светла

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Мраз, Зелена, Црвена, Бела 6000k, Жолта, Топло бела, Розова
Wattage:
1W
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
10g
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Име На Модел:
t10
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
Allroad
Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
Bosmaa
Lumens:
120
Напон:
DC 10V-15V
Led Чип Производител:
Тајван
LED чип:
2835
Големина:
32*10.7MM
Автомобил модел:
Универзална ( За сите автомобили)
сертификација:
CE ROSH
Другиот Дел Број:
T10 158 168 184 2821 2825 2525 2827 2886x W5WB W5W
canbus :
Yes
Гаранција:
2 година
Употреба:
Читање светлина,табличка светлина,Камион Светлина, Ширина светлина