.

10x Бела T10 W5W 194 КОЧАН LED Диода Замена Светилки За во Автомобил Табличка Светла Паркинг Светла Стил

10x Бела T10 W5W 194 КОЧАН LED Диода Замена Светилки За во Автомобил Табличка Светла Паркинг Светла Стил

415.68
DEN 370.00 -11 %

Пристапност
Во достапна форма


10x Кул Бело T10 W5 W 194 КОЧАН LED Диода Замена Светилки За во Автомобил Табличка Светла Паркинг Светла Стилизирање На големината на овој LED сијалица е 194, t10 или 501 кои се сите исти.
На сијалицата е обично се користи како sidelight, внатрешни работи светлина и табличка светлина.
194 Стандардна големина (194 Крстот Референца : T10 W5 W 158 168 147 152 159 161 184 192 193 901 904 912 916 917
918 920 921 922 923 926 927 и повеќе)
Спецификација : Напон : DC12 V
LED : Супер Висока Моќност LED
Агол на Зрак Светлина : 270°
База : T10
Лумен : за 80 LM
Долг Живот до 50.000 часа
Ултра сјајна моќ КОЧАН led.
Еколошки (Pb-бесплатно)
Пакет се Вклучени : 10 Парче x T10 КОЧАН LED Сијалица Забелешка **ве Молиме проверете Приклучок на вашиот стар светилка пред купување** **Оваа Сијалица не е за светла или висок зрак светлина! ***Ние препорачуваме професионална инсталација. Позитивни Повратни Информации
Продавница со доверба. Ние се стремиме да добиеш позитивен фидбек и совршен резултат на нашите Детални Продавачот Оценка (НСД). Ако било која причина непријатно оставајќи ни совршен резултат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ за да се обезбеди успешна трансакција.

Главните карактеристики

Wattage:
1
Објектот Тежина:
0.1
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
Светла Производител
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Име На Модел:
t10 w5w 194
Lumens:
400