.

19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за HP за Зависта, 14-k000 14-k100 Sleekbook 14T-U000 14T-U100 14-U000 14-U100 14-U200

19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за HP за Зависта, 14-k000 14-k100 Sleekbook 14T-U000 14T-U100 14-U000 14-U100 14-U200

DEN 575.04

Пристапност
Во достапна форма

19.5 V 3.33 НА 65 W лаптоп AC адаптер за полнач за HP за Зависта, 14-k000 14-k100 Sleekbook 14 T-U000 14 T-U100 14-U000 14-U100 14-U200 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 3.33 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :
.

Главните карактеристики

Компатибилен Бренд:
За Compaq,За HP
Излезниот Напон:
19.5 V
Број На Модел На:
14-k000
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезна Струја:
3.33 на
Приклучок Тип:
за сите