.

20v 3.25 лаптоп адаптер за Напојување Полнач за Леново U460 U460s G460 G560 Z360 Z460 Z560 K27 лента 5.5*2,5 mm

20v 3.25 лаптоп адаптер за Напојување Полнач за Леново U460 U460s G460 G560 Z360 Z460 Z560 K27 лента 5.5*2,5 mm

DEN 763.20

Пристапност
Во достапна форма


20v 3.25 лаптоп адаптер за Напојување Полнач за Леново U460 U460s G460 G560 Z360 Z460 Z560 K27 лента 5.5*2,5 mm
Модел Бр.
LA65-FLE-200325 P5525
AC Влез
Номинална Влезниот Напон
AC 100 V ~ 240 V
Влезниот Напон Спектар
AC 95 V~265 V
AC Влез Фреквенција
50-60 Hz
DC Излез
Излезниот Напон
20 V
Излезна Струја
3.25 На
Излезна Моќност
65 W
DC Конектор Големина
5.5*2,5 mm
Регулација На Оптоварување
+/-5%
Бран На Бучава
180 Мвп-p
Стареењето & Тест
Chroma Модел 6000 Авто Тест
PCB Калај Протекување T/Текот-Напон Тест
100% Полно Оптоварување Горат-во Тест, 40more или помалку 5degree,4hrs Мин.
Животна средина
Температурата На Работа
0°C ~ 40°C
Оперативен Влажност
5% ~ 95%RH
Температура На Чување
-20°C ~ 85°C
Чување Влажност
5%~95%RH
Заштита
Во Текот Вчитај Заштита
Краток Спој Заштита
Во Текот Тековната Заштита
Во Текот Температура Заштита
Гаранција :
2 години Гаранција
Димензии
КОМПЈУТЕРИ/ЦТН
50 PCS
Надворешниот Картон Големина
49*37*32 CM
Size20 контејнер може да се вчита околу 23.000 компјутери
Големина 40 контејнер може да се вчита околу 46.000 компјутери

Главните карактеристики

Бренд Име:
AMARROW
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
LA65-FLE-200325P5525
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.25 На
Излезниот Напон:
20v
Приклучок Тип:
ac кабел
is_customized:
Yes
конектор:
портокал конектор
Обликот:
исто како и оригиналниот
ослободување на срцето:
Добра Состојба
Функција:
исто како orignal
led светло:
да,не е лесно да се знае да работи