.

Оригинални 20V 2.25 А 45W 2.5*0.7 мм Делта Лаптоп AC Адаптер Моќ Конектор

Оригинални 20V 2.25 А 45W 2.5*0.7 мм Делта Лаптоп AC Адаптер Моќ Конектор

1382.40
DEN 1299.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


100% Оригинални 20 V 2.25 А 45 W 2.5*0.7 мм Делта Лаптоп AC Адаптер Моќ Конектор

ВЛЕЗ : 100-240 V 50-60 Hz (за светот употреба)
ИЗЛЕЗ : 20 V 2.25 А 45 W
DC Приклучок : 2.5*0.7 mm
Излез : 2-prong
Приклучок за кабелот за напојување : САД/ велика БРИТАНИЈА/ ЕУ/ AU plug факултативна
Гаранција : 12 месеци
Статус : Brand new original & вистински
Пакетот вклучува : 1x AC полнач за батерии 1x Приклучок за кабелот
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас веднаш.
ADP-45 BE АА

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
ADP-45BE АА
Излезниот Напон:
20v
Бренд Име:
RongTop
Излезна Струја:
2.25 А