.

170W 20V 8.5 Плоштад Совет Полнач За Лаптоп Lenovo ThinkPad T540p T440p W540 Лаптоп AC Адаптер ADL170NLC2A Адаптер

170W 20V 8.5 Плоштад Совет Полнач За Лаптоп Lenovo ThinkPad T540p T440p W540 Лаптоп AC Адаптер ADL170NLC2A Адаптер

DEN 2559.84

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на нашата Продавница Искуство среќен онлајн шопинг тука, бидејќи ние веруваме во КВАЛИТЕТОТ!!
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме Имајте на ум, тоа не е вклучувајќи го ac кабелот, ако треба pls контактирајте со нас.
Ние поддршка на големо за 50pcs. 100pcs, 500pcs или дури и повеќе.Ако е потребно, контактирајте го користите, ние може да се постави едно време за шопинг на Aliexpress. 170 W 20 V 8.5 Плоштад Совет Полнач За Лаптоп Lenovo Think Pad T540p T440p W540 Лаптоп AC Адаптер ADL170 NLC2 A Адаптер Детали : Влез : 100-240 V 50-60 HZ (World-wide се користи) Излез : 20v 8.5 Вкупно Вати : 170 W Конектори Дијаметар : Жолт Квадрат Совет Штекер : 3-prong DC Адаптер Кабел : 1.8 м Димензии Пакет се Вклучуваат : 1.AC Адаптер x1 ( не вклучувајќи го ac кабелот, ако треба да се купи, ве молиме контактирајте со нас. )
2. Пакет : во Кафеава кутија (За Количина купи, ние ќе пак 50pcs/картон) Сигурност заштита : 1 .Кратки-коло заштита 2.Во текот тековната заштита 3.Во текот-напон заштита 4.Во текот температура заштита 5. авто обнова заштита
AC Влезот : Plug-in Type Insulation Сила : Класа На Материјалот
Operatiing Temperature L -10degreeto + 4 степен (10-90% R. H)
Складирање температура : -40 степенот до +60 степен (10-90% R. H)
Оперативен Влажност : 10%- 90% RH Не-кондензирање
Чување Влажност : 5%-95% RH Не-кондензирање
Погодни За :
45 N0375 45 N0487 ADL170 NLC2 A 36200321 PA-1171-71 За Lenovo Think Pad T540p T440p W540 Лаптоп
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Пред да ја купите оваа точка,да се Избегне да се купи во ред објектот,ве молиме проверете Напон,Ampere,&DC Џек големина
Превозот и Ракувањето Ние брод во светот.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
20V 8.5 НА
Компатибилен Бренд:
За Thinkpad,За Lenovo
Излезниот Напон:
20v
Бренд Име:
NiceHuiRu
Приклучок Тип:
2 или 3 Про
Излезна Струја:
8.5 На
Име:
За Lenovo ThinkPad T540p T440p W540
Излез:
20V 8.5 НА
На текст:
100 до 240V AC,1.0-0.6 А, 50 до 60Hz (во светот употреба)
SKU:
Али-le06
моќност:
170W
Совет Големина :
Плоштад Совет
број:
ADL170NLC2A
Гаранција:
2 години
Состојба:
Нови
излез:
2 или 3-Pro