.

Европа мода храна плоча мермерна плоча на злато линија бонбони плоча накит плоча храна декорација 1pc/многу

Европа мода храна плоча мермерна плоча на злато линија бонбони плоча накит плоча храна декорација 1pc/многу

719.04
DEN 719.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Објектот Европа мода храна плоча мермерна плоча на злато линија бонбони плоча накит плоча храна декорација 1pc/многу Големина Керамички Материјал, Gilt работ Боја Видите производите детали Пакување, 1pc на многу Превозот ве Молиме изберете EUB што е повеќе, побрзо и сигурно. Ви благодариме. Карактеристики
Храна чинија, декорација плоча, накит лента

Главните карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Шаблон Тип:
Злато Пломба
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Техника:
Пигментирани
Количина:
1
Бренд Име:
БОГАТСТВО ДРВО
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Керамички Тип:
грнчарството
Материјал:
Керамички
Обликот:
правоаголник
Плоча Тип:
плоча јадење
Објектот:
Десерт плоча бонбони чинија, Декорација palte Накит лента
Материјал:
Керамички, Gilt работ
боја:
Мермер, Bonjour, Решетки
Спецификација:
Food plate, jewelry decoration plate