.

Авто Дел AC Испарувачот за LHD/RHD Toyota Camry /Lexus 300 1994-2002 88501-60201/88501-33070

Авто Дел AC Испарувачот за LHD/RHD Toyota Camry /Lexus 300 1994-2002 88501-60201/88501-33070

DEN 1872.00

Пристапност
Во достапна форма


Авто Дел AC Испарувачот за LHD/RHD Toyota Camry /Lexus 300 1994-2002 88501-60201/88501-33070
Опис на производот : Автомобил Модел:Toyota Camry /Lexus300 R134 Управува : LHD/RHD Weixing предмет : WXE0043 Година Модел : 1994-2002 ОЕМ Бр.: 88501-60201/88501-33070 Слики како што е прикажано подолу : Гуангжу weixing авто делови co.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години.Имаме над 1000 модел компресори.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет.Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага.
Внимание :
1. Да Драги Руски Купувачот :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
2. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
3. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.
4. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.
5. Било какви сомнежи за резервни делови ве молиме контактирајте ме слободно пред цел. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Купување забелешки : 1.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Кондензатори & Испарувачи
Година:
1994-2002
Објектот Тежина:
4kg
Име На Модел:
WXE0043
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
Toyota Camry /Lexus300R134
ОЕМ Бр.:
88501-60201/88501-33070
кормилари:
LHD/RHD
Автомобил Производител:
ТОЈОТА/Lexus