.

автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за Хонда Спогодба 2.4

автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за Хонда Спогодба 2.4

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма


автомобил ac испарувачот серпентина /Core-Испарувачот за Хонда Спогодба 2.4
Опис на производот : Автомобил Модел:Хонда Спогодба 2.4 Weixing Предмет : :WXE0035 ОЕМ Бр.:80211-SDG-W01/74059-ZFQX-1
Слики како што е прикажано подолу :
Гуангжу weixing авто делови co.,ltd ,беше специјалист во авто ac монтирање над 20 години.Имаме над 1000 модел компресори.Сите компресори се фабрика директни снабдување со ниска цена и стабилен квалитет.Некои модел можеби не шоу онлајн,добредојдовте на истрага.
Внимание :
1. Да Драги Руски Купувачот :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
2. Да Драги Бразил Купувачот :
Ве молиме коментар CPF Број по плаќање во готово.
Ве молиме изберете ЕМС изразат така може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
3. Ќе прогласи ДОЛАРИ 50 на превозот фактура да помогне во намалување на царинската такса кога не добиле посебни барање од вас.
4. Локалните обичаи плаќање даноци или не се вклучени во производите цена.
5. Било какви сомнежи за резервни делови ве молиме контактирајте ме слободно пред цел. Ви благодарам многу за вашиот љубезно соработуваат. Купување забелешки : 1.Доста често се одредени возила може да има два различни делови за истата апликација за да се осигура дека вие сте добивање на точни дел за вашето возило ќе треба да ни ги испратите на дел броеви од оригиналниот дел се монтира на вашето возило.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,Кондензатори & Испарувачи
Објектот Тежина:
4kg
Бренд Име:
WNRLN
Име На Модел:
WXE0035
Автомобил модел:
Хонда Спогодба 2.4
Автомобил Производител:
Хонда
ОЕМ Бр.:
80211-SDG-W01/74059-ZFQX-1