.

Симулирани Диви Животни Лавови ПВЦ Модел Занаетите Акција Фигура Играчки Класичен Животински Модел Играчка за Деца Роденденски Подарок

Симулирани Диви Животни Лавови ПВЦ Модел Занаетите Акција Фигура Играчки Класичен Животински Модел Играчка за Деца Роденденски Подарок

204.48
DEN 151.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма


Симулирани Диви Животни Лавови ПВЦ Модел Занаетите Акција Фигура Играчки Класичен Животински Модел Играчка за Деца Роденденски Подарок
Параметри :
Име : Симулирани Диви Животни Лав Модел Занаетите
Пакување : opp вреќа пакување
Материјал : ПВЦ
Големина : за 13*3*6 cm/ 5.12*1.18*2.36 во

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Бренд Име:
MINOCOOL
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
Симулирани Диви Животни Лав Модел Занаетите
Димензии:
како на слика
Предупредување:
no
Со Анимација Извор:
Кина
Далечинска Контрола:
No
Големина:
One Size
Mfg Серија Број:
Кукли
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
како на слика
Тема:
Животните