.

Оригинални Banpresto Сјајот & Glamours Колекција Фигура - Fujiko Рудникот (Специјална Боја) од LUPIN ТРЕТИОТ

Оригинални Banpresto Сјајот & Glamours Колекција Фигура - Fujiko Рудникот (Специјална Боја) од LUPIN ТРЕТИОТ

1584.00
DEN 1331.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме. Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благодарам. 1. Сите фигури се произведуваат во најголемиот дел од машини, па некои сликарство на нив можеби нерамна, можеби малку е надвор од неговата граница, или некои бројки можеби имаат неколку сликарство кора од надвор, оние ситуации се нормални и надвор од нашата контрола, така што не може да прифати било каква наплата поради овие причини. 2. Сите фигури се сосема нови во нивните оригинални кутии, така што не може да ги отвори за да ја проверите бројките. 3. Сите објект се испраќаат од страна на логистичка компанија, па не можеме да се осигура дека оригиналната кутија не било каква штета во транзит, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакет за вашата цел и пред пратката. Ако умот за овие, или да не се прифати горенаведените ситуации, ве молиме не поставувајте наредби. Откако ќе го поставите некоја цел, тоа значи дека прифаќаме горенаведените правила. Ви благодариме за вашето разбирање.
Фотографиите се од еден прототип и вистински производ може да се разликува.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
Banpresto
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Возраст Опсег:
> 14 години,Grownups
Број На Модел На:
Сјајот & Glamours
Димензии:
Висина
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Скала:
Никој
Материјал:
ПВЦ & ABS
Големина:
Height