.

Тајната Мини - Најдобри на Аниме - Себастијан Michaelis - 2015 Година - Серија 1 Coolcity

Тајната Мини - Најдобри на Аниме - Себастијан Michaelis - 2015 Година - Серија 1 Coolcity

DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


Состојба :
Се користи,не мора додаток исто како и фотографии покажуваат!
Големина : ОКОЛУ 3" фигура;
Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ;
Она што го гледате е она што ќе добиете !
Внимание :
Одличен подарок & колекција за FUNKO Фанови & деца !
Плаќање:
Ние Прифаќаме Alipay на Aliexpree само.
Не остави негативен или неутрален повратни информации ако не-потврда или објект пристигнал оштетен/неисправен.
Plz ни се обратите за помош, ние ќе reship или наплата.
Превозот:
1. Превозот Од Кина ;
2. Превозот време ќе трае од 12 до 21 ден ;
3.Нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена по вашата исплата пополнет;
4. Поради разликите во countryies и региони,реалните испорака време може да се разликува,во зависност од давателот на поштенските услуги и Царината;

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
> 8 години
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Тип На Објект:
Винил Кукла
Бренд Име:
COOLCITY
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Кукли Тип:
Модел