.

1/6 Скала Црвено Локомотива Jumpsuit Облека/Палто Играчка Одговара 12 Акција Фигури Кукла

1/6 Скала Црвено Локомотива Jumpsuit Облека/Палто Играчка Одговара 12 Акција Фигури Кукла

383.52
DEN 307.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 1/6 Скала Црвено Jumpsuit Облека Играчка Вклопува 12" Акција Фигури Кукла
Пакетот вклучува :
1 XJumpsuit, не се вклучуваат фигура со други анекс.
Answer : ___________________________ Note : Стил е генерално, ткаенина е повеќе подебели.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Тема:
Воени
Тип На Објект:
Модел
Број На Модел На:
H4827
Димензии:
12 инчен
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Кина
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Големина:
12
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Бренд Име:
JIAOU КУКЛА
Кукли Тип:
Модел
Материјал:
простор памук