.

Liakhouskaya 2018 Децата Момчиња Windbreaker Јакни Пролет, Есен Outerwear Деца Поларните Руно Windproof Водоотпорен Палта 4-15T

Liakhouskaya 2018 Децата Момчиња Windbreaker Јакни Пролет, Есен Outerwear Деца Поларните Руно Windproof Водоотпорен Палта 4-15T

1101.60
DEN 529.00 -52 %

Пристапност
Во достапна форма


Liakhouskaya 2018 Децата Момчиња Windbreaker Јакни Пролет, Есен Outerwear Деца Поларните Руно Windproof Водоотпорен Палта 4-15 T Големина на табелата како покаже Големина (см) Должина (см) Биста*2 (см) Ракав должина (см) Рамо (см) 100=4-5 T 47.5 cm 40.5 cm 43 см 33 cm 120=6-7 T 51.5 cm 42.5 cm 46.5 см 35 см 130=8-9 T 55.5 cm 44.5 см 50 см 37 140 cm=10-11 T 59.5 cm 46.5 cm 53.5 cm 40 cm
150=12-13 T
63.5 cm
48.5 cm
57 см
42 см ве молиме проверете мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см
Прирачник за мерење, постојат и 2-3 cm за грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја различни

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Oxford
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Liakhouskaya
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
YX
Бебе Девојка Јакна Грб:
Девојка Јакни Момчиња Јакни
Пролет Деца Outerwear:
Windbreaker за момче
Боја :
Сина.Зелена
Големина на :
4T-5T-6T-7T-8T-9T-10T-11T-12T-13T
Предлагам Висина:
110cm-120cm-130cm-140cm-150cm
Децата Облека:
2018 Пролет Лето Есен