.

Новиот дизајн мода Dragon ball јакни мажите мода Есен зима Наруто Wukong јакна, Плус големина 5XL 6XL

Новиот дизајн мода Dragon ball јакни мажите мода Есен зима Наруто Wukong јакна, Плус големина 5XL 6XL

2351.52
DEN 1764.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојдовте во мојата продавница
ви посакувам среќни everyda
Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме прочитајте ги внимателно, тоа е многу важно за вас, ви благодариме на Русија пријатели, ве молиме бидете сигурни да го користите три зборови е целосно име и презиме, Во вашата земја не е целосно име е не може да се добие на стоки. 1 : Азија големина е помала од Европска големина, така споредување на рамо и гради, големината е многу важно. ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да нарачате 2 : Сите големини се достапни за вашиот референца, 1 ~ 3cm грешка треба да се прифати, 1cm = 0.39 in. 3 : Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме ги споделите со нас, рамената и градите или __kg __см и тежина, ние може да ви помогне да изберете повеќе соодветни облека, но ќе треба да одлучи конечната големина. Азија Големина (cm) НИ Големина (cm) Рамо Биста Должина на Ракав Висина Тежина М XS 43 108 64 61 160-165 50-55kg L S 45 112 66 62 165-170 55-60kg XL M 49 116 68 63 170-175 60-70kg 2 XL L 51 120 70 64 175-180 70-80kg 3 XL XL 53 124 72 65 175-180 80-90kg 4 XL 2 XL 55 128 74 66 175-185 90-100kg 5 XL 3 XL 57 132 76 67 175-185 95-105kg

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Обвивка Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
YJ12
Бренд Име:
Asstseries
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Патентите
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Јапонија Стил
Манжетната Стил:
Rib ракав
Шаблон Тип:
Печати