.

62.5 степени Надворешни вртење алатки MDPNN2525M11/MDPNN2525M15/Надворешни вртење алатки Употреба DNMG110404/DNMG150408/ DNMG Инсерти

62.5 степени Надворешни вртење алатки MDPNN2525M11/MDPNN2525M15/Надворешни вртење алатки Употреба DNMG110404/DNMG150408/ DNMG Инсерти

DEN 308.64

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка: овој производ не содржи вметнете;Вклучува Завртка shim клуч менгеме Алатка Носителот додатоци
Цврстина : 42-45 Материјал : ХСС
Фабриката за директна продажба, трговија на големо предност : Нашите главни производи се : карбид нож, Нашите главни производи се : Grooving, Вртење, Мелење Алатка, карбид инсерти, рударство, & геолошки алатки, род, запечатување прстен, цртање умре и се тркалаат, карбид Прачки, карбид Плочи, карбид anvils и карбид топки, Суровини, груб, Итн. Ние, исто така може да ОЕМ. Решение за да ви помогне да дизајн сечење. Производот мувла одлуки. Ние ве охрабруваме да ги достават на вашите посебни барања за котација.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. ве молиме кажете ни кој модел дали сакате..ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта или e-Пакет или Посебна Линија-YW. Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Главните карактеристики

Дупка Со Дијаметар Од:
MDPNN2525M15, MDPNN2525M11
Примена:
Вртење Алатка
Број На Модел На:
MDPNN